Ускорена утайка?

  • 1 831
  • 6
Здравейте мами! Много съм разтревожена! Моят син е на 1 и 8 месеца! Преди месец боледува за първи път! Гнойна ангина - висока температура, не се хранеше, но минахме без антибиотик! Сега вече 4 - ти ден е отново с температера 38 - 38,5. По нищо не личи, че детето е болно! Докторката каза, че само гърлото е зачервено, но много малко! Хапва, тича, беснее, но има температура! Днес бяхме на изследване  - всичко е в норма, с изключение на УСКОРЕНА УТАЙКА - 42!.......докторката е в недоумение! Незнам какво да правя! Моля дайте съвет!
Виж целия пост
# 1
Потърси второ мнение Peace
Съжалявам,че не мога да ти бъда полезна с информация!
Виж целия пост
# 2
Щом докторката е в недоумение - веднага на друг лекар. Можете да повторите изследването - урина сутрин, на гладно в стерилна чашка. Скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 3
Е, ами след като е имало възпалителен процес и Т, е логично да има ускорена утайка.
Сега ще ти пратя малко линкове с подобни теми, които са доста разисквани във форума.
Аз пък се чудя как лекарят ти ще е в недоумение? Не знае какво да прави ли? Потърси още едно лекарско мнение!
На моите деца също им бе ускорена утайката две седмици след като бяха боледували. Казаха ми, че е нормално, това показвало, че са изкарали някакво заболяване.
Виж целия пост
# 4
Ето малко линкове да прочетеш:
За кръвната утайка
Въпрос за ускорена утайка - СУЕ??
Ускорена утайка
СУЕ???
Виж целия пост
# 5

На моите деца също им бе ускорена утайката две седмици след като бяха боледували. Казаха ми, че е нормално, това показвало, че са изкарали някакво заболяване.
Така е- след възпалителен процес, утайката възстановява последна от кръвните показатели нормалните си стойност.
Виж целия пост
# 6
Стерилна урина - така открихме уриноинфекция на малката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия