dr.oetker?

  • 1 015
  • 12
давате ли от тези кремчета на децата си?бебка не обича нишесте и грис.докато се чудех какво да давам за закуска се сетих за тях ,но дали са подходящи?
Виж целия пост
# 1
Давам, детето ги харесва!
Виж целия пост
# 2
И аз давам, малкият си ги хапва.
Виж целия пост
# 3
Може да даваш, няма проблем. Peace
Виж целия пост
# 4
Да, за след годинка са ок  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз също давам. Ако нямате здравословни проблеми, давай спокойно. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз се чудих точно това!Моята дъщеря е на 11 месеца,мога ли да и давам или трябва да е след годинката?
Виж целия пост
# 7
И аз се чудих точно това!Моята дъщеря е на 11 месеца,мога ли да и давам или трябва да е след годинката?
Дадох на малкия миналата седмица от тези кремчета.Не сме имали проблем.
Виж целия пост
# 8
И аз се чудих точно това!Моята дъщеря е на 11 месеца,мога ли да и давам или трябва да е след годинката?
Дадох на малкия миналата седмица от тези кремчета.Не сме имали проблем.
Ок и аз ще пробвам тогава да видим.Да обаче те са хиляда вида.Какво беше...крем Оле,пудинг и още някакви имаше.Ти от кои точно правиш?
Виж целия пост
# 9
давах,Алекс много харесваше "Оле"  Peace
Виж целия пост
# 10
Давам отдавна. Напоследък и крем Оле й правя.
Виж целия пост
# 11
И аз се чудих точно това!Моята дъщеря е на 11 месеца,мога ли да и давам или трябва да е след годинката?
Дадох на малкия миналата седмица от тези кремчета.Не сме имали проблем.
Ок и аз ще пробвам тогава да видим.Да обаче те са хиляда вида.Какво беше...крем Оле,пудинг и още някакви имаше.Ти от кои точно правиш?
Дала съм и Оле и Пудинг.Пудинга обаче нещо не го хареса.Може би защото  се вари,а аз го сварих с вода и след като изстина добавих АМ.
Виж целия пост
# 12
Забравих да уточня,че съм давала само с вкус на Ванилия.Шоколадът за по-късно се отлага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия