Бременна-семките и газираното

  • 8 460
  • 26
Здравейте, незнам дали темата е за тук, ако не я преместете.Искам да ви попитам-тъй като вече съм почти в деветия месец и се притеснявам за бебчо-мога ли да си похапвам семки, пуканки, да пия газирано, кафе? Ще навредът ли на бебето?????? Naughty
Виж целия пост
# 1
Дали е съвсем позволено -не зная, но аз си хапвах понякога пуканки и пих доста газирано през цялата бременност...
Виж целия пост
# 2
Естестевно,че няма да му навредят PeaceТи не си болна,а бременна!
Виж целия пост
# 3
 Не мисля, че е проблем. Аз специално не съм се ограничила от нищо.
Виж целия пост
# 4
Ако газираното не ти дразни стомаха,си пийвай,по 1-2 кафенца на ден не са вредни,а семки и пуканки-колкото ти е сладко Hug
Виж целия пост
# 5
За газирано - разбирам,ама на семките и пуканките какво им е? newsm78
Виж целия пост
# 6
Може, но не прекалявай. Никоя крайност не е желателна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Абсолютно няма проблем,аз също си хапвам семки,пийвам газирано и кафенце(без проблем 1 на ден) Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Аз и семки папам и газирано пия и кафенце сърбам, но всичка с мярка.
Виж целия пост
# 9
Не съм яла семки и пуканки през бременността,просто защото не обичам.Не виждам какво могат да навредят на бебето.За кафето обаче-до две чашки можело.
Виж целия пост
# 10
Кафе не съм пила през бтременността, по простта при4ина, 4е на мен кафето ми се услажда САМО с цигара  Confused, а ги бях отказала. газирано по принцип не оби4ам, но като бременна умирах за Фанта Портокал Crazy и пиех.
Семките и пуканките какво те притесняват не разбрах? newsm78 Аз ли4но не съм яла, но не от някакви съображеия за сигурност, а защото не ми се е прияждало.
Виж целия пост
# 11
Не мисля, че вредят, стига да са в умерени количества.
Аз си пийвах доста газирано, проблеми не съм имала.
Виж целия пост
# 12
Бях "абонирана" за газираното, понеже ми облекчаваше киселините Peace Семките и пуканките заради солта ли те притесняват, не разбрах  newsm78 Иначе кафето е ясно защо...
Виж целия пост
# 13
Като бремнна не можех да пия кафе - повдигаше ми се от него, но пък кока-кола или сода пиех сигурно поне по литър на ден. По принцип, не обичам и не пия никакво газирано, но тогава само колата ме спасяваше от постоянните киселини и гадене.
Пуканките и семките и аз не разбирам защо те дразнят - е, калорични са и са солени, ама не съм чувала да вредят newsm78.
Виж целия пост
# 14
 Hugблагодаря,  че сте ми писали.семките и пуканките ме притесняват заради солта, но след като ми казвате, че няма проблем, значи може.Още веднъж благодаря. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия