За наддаването

  • 436
  • 1
Абе знам ,че ще кажете ,че не трябва да се притеснявам, ама мен си ме чопли отвътре.
Малкия се роди 3450, 49см. Наддаваше си прилично-по около 850гр. На 5месеца беше 7300. Заминахме на гости на родителите ми.Там малкия спеше много и аз не го будех, а може би и нямах много кърма, не знам , но когато се прибрахме , един месец по0късно малкия беше станал 7080. Не беше порастнал и на ръст-66.5см. Започнах да го кърмя по-често, будех го и нощем и започна да наваксва.Сега е 68см, но не е стигнал дори  7500.Да се притеснявам ли? Забравих да добавя- само на кърма беше до 6м., сега го захранвам - не яде кой знае колко-по няколко лъжички.Предпочита кърмата.Но и от нея не яде по много- по около 140мл, средно.Забравих да кажа,че и дъщеря ми беше тегава с наддаването.Сега, почти на 3 годин ooooh!и е 11.5кг.
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай - дъщеря ми е на 4,5 год и е 16кг. На 3 год и тя беше колкото твоята.
на поискване ли се храните? Първо кърмиш и после даваш твърдата храна или обратно? Ако първо даваш от другата храна, може за това да суче по-малко. Кърмата е най-хранителна за бебетата за разлика от разните пюрета и кисели. Ако искаш отложи малко захранването и карайте на режим на поискване и виж какъв ще е резултата. Води се по детето, това че изпива 140 мл не е страшно, дъщеря ми чак на 2 годинки и повече започна да пие по 210мл мляко. Всяко дете си е за себе си, ако бебока изглежда добре и е жизнен и весел, значи всичко е наред. Ако сте правили изследвания на 6 месеца, те как бяха?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия