Някой да вземе мъжът ми поне за тази вечер

  • 3 085
  • 54
 Сутринта, от бурята ни гръмна ТВ-то. Тази вечер отидохме до Техномаркет. Купихме нов и се почна...........   ИМА ЛИЛАВА ЛИНИЯ В ЛЯВО, НЯМА ЛИЛАВА ЛИНИЯ, ВРЪЩАМЕ ГО УТРЕ, НЯМА ДА ГО ВЪРНЕМ, ХАРЕСВА МИ, НЕ МИ ХАРЕСВА........................
ЩЕ ХВЪРЛЯ НЕЩО ТЕЖКО ПО НЕГО.
Някой да вземе мъжът ми поне за тази вечер, защото детето ми ще остне сираче.......... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1
Е , като го взема какво да го правя Crossing Arms В нас има три телевизора ама той едва ли ще иска да гледа Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Моя тъкмо заспа и имам малко мира-не го ща Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Уф, с удоволствие, ама сте далечко.  Laughing
Тъкмо щяха да си паснат с моя мъж на тема телевизори.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
тази вечер аз самата оставих моя собствен с детето и се спасих за няколко часа, така че мъж не ми трябва.
спокойно, не го убивай, наказуемо е. прави се, че не го виждаш и не го чуваш. това работи, при мен специално.
Виж целия пост
# 5
Е , като го взема какво да го правя Crossing Arms В нас има три телевизора ама той едва ли ще иска да гледа Mr. Green
Използвай го съобразно предназначението му Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Я дай снимка   Laughing
Виж целия пост
# 7
едната се оплаква от Шанел, другата се хвали с нов ТВ... Crazy Crazy Crazy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 8
Сиреч да го проверя обстойно за лилави черти ли Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ей тук пробвай да го пласираш  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ей тук пробвай да го пласираш  Grinning
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 11
Момичета, това е ТВ-то за хола. Купихме 29 инча заради мачовете, щото в кухнятя е малък, пък в спалнята е само 21 инча
Ама с тая лилава линия, дето ту я има-ту я няма, как ще ги вижда футболистите
Виж целия пост
# 12
  Момчето пие ли бира? Но ще ти дам кучето за седмица!
Виж целия пост
# 13
Ооооо един си ми стига Stop Laughing
Виж целия пост
# 14
Намерила си ти на кой да го изтипосаш...виж колко женуря сме, кво ще го правим Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия