За изтичането на водите?

  • 2 606
  • 35

Мили мами!

Моля някой да сподели, като изтичат водите как изглежда и как се чувства човек. В девети месец съм и имам някакви съмнения..От няколко дни имам по обилно течение като вода – първо прозрачно, като вода после малко бяло.

Не ме сърби или боли-просто си тече на капки по краката се стича, когато съм без бельо.
Накрая ще си сложа памперс  Embarassed

Лекарката ми я няма - на почивка е. В ЖК-то не ми обърнаха внимание за това течение и чак на 7ми имам преглед. Пишете, ако знаете, че малко се притеснявам.. Може пък да е нещо нормално за последния месец??

Отделно днес се чувствам странно – имам чувството, че ръцете и краката ми натежават и се обезсилват, а главата ми е замаяна.. спи ми се и въобще не мога са се концентрирам за нищо..
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата,защото ми емного интересно.На въпроса не мога да ти отговоря,защото води не са ми изтичали,но ме вълнуват признаците,които имаш,защото аз ги имах същите преди да направя спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 2
Потърси друг лекар, който да те прегледа веднага, смятам че не бива да чакаш до 7 - ми  Naughty.
Иначе водите са прозрани, освен ако няма някакъв проблем и усещането (поне при мен) беше като за напишкване, което не можеш да контролираш.
Виж целия пост
# 3
Жеси ти в кой месец беше когато получи спонтанен аборт?
На мен ми е късничко малко за това май..





Виж целия пост
# 4
Да късничко ти на теб ти е време за раждане,нямах предвид че ще правиш спонтанен аборт,просто искам да чуя мнения за подобни симптоми.3 месец.
Жеси ти в кой месец беше когато получи спонтанен аборт?
На мен ми е късничко малко за това май..






Виж целия пост
# 5
Мехурът се пука спонтанно безболезнено и усещането е като напишкване .Нормално цвета е бистър.Ако се е пукнал високо може да изтича по малко и трябва да отидеш в болница да ти направят бромтимолова проба.
Виж целия пост
# 6
Изтича ти изведнъж много вода около 1л. не ми е текло така по малко.Това което описваш наистина те съветвам да отидеш при лекар веднага защото мисля че е започнало раждането.Ако изтича по малко вода и ти е замаяно се посъветвай веднага с друг лекар.
Виж целия пост
# 7
Второто ми раждане започна с изтичане на околоплодните води. Това се случи 3 дена преди термина. Няма как де се объркаш. Поне при мен започнаха да изтичат доста обилно. Обикновена превръзка не свърши работа. И все пак не е лошо да посетиш болницата, където си решила да раждаш да те прегледат за разкритие. Знам, че има някакви индикаторни лентички да се провери дали наистина са водите. Имаш още време да раждането, като гледам лентичката.
Успех!
Виж целия пост
# 8
Жеси ти в кой месец беше когато получи спонтанен аборт?
На мен ми е късничко малко за това май..

Определено ти е късни4ко!  Grinning

Според мен симптомите ти могат да се обяснят с
1) пропускащ пико4ен мехур (малко вероятно, ако те4ността е бяла)
2) влагалищна инфекция или
3) пропускащ околоплоден мехур

1) е гадни4ко, но не преживява...за 2) и 3) ти трябва лекар веднага защото инфекция може да предизвика преждевременно раждане и ако не те вклю4ат на антибиотици бебето може да се зарази по време на раждането, а при 3) бебето ве4е не е в стерилна среда и също може да се зарази с микроорганизъм който ти си носиш без проблеми...

Стискам палци за леко раждане и голямо, хубаво и най-ве4е здраво бебе!

  bouquet
Виж целия пост
# 9
На мен седмица преди да ми изтекат водите ми падна тапата.
Когато започнаха да ми течат водите, мислех че се напишквам, но се оказа, че не мога да контролирам напишкването, помислих си значи са водите. На мен ми текоха доста, все едно съм пуснала чешмата.
Водите бяха бистри.

katya_k и аз бях в твойте седмици тогава.
Виж целия пост
# 10
Отивай на лекар!!! Водите могат да изстичат и бавно и по малко. С първото дете ми изстекоха наведнъж и нямаше как да се объркам, но с второто три дни изстичаха по малко и накрая се усетих!!!

Успех и здраво и сладко бебе!!!
Виж целия пост
# 11
Отивай в болницата!Не чакай повече.На мен ми ги пукнаха и двато пъти в болница,бяха бистри и в голямо количество,поне литър.Щом не се чувстваш добре обаче,веднага иди и не чакай.
Виж целия пост
# 12
Успех и леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Мехурът се пука спонтанно безболезнено и усещането е като напишкване .Нормално цвета е бистър.Ако се е пукнал високо може да изтича по малко и трябва да отидеш в болница да ти направят бромтимолова проба.
И аз мисля,че ако е спукан отгоре така тече по-малко
Виж целия пост
# 14
И моят съвет е да отидеш на друг лекар. Какво като не е твоя-все ще те прегледа и някой друг. И аз като теб се чудих доста какво е да ти изтекат водите и все си мислех, че на мен няма да ми се случи. Но по ирония на съдбата точно така започна моето раждане-сутринта към 5 часа се събудих и усетих, че съм се намокрила-все едно си се напикала. Нямах нито болка, нито нищо преди това. Но като отидох в банята при мен водите бяха съпроводени с леко кървене-може би тогава и тапата е паднала. Но определено, се разбира дали са води или не-след като не пишкаш, а усещаш подмокряне-различно от течение, като водичка-значи има някакво изтичане на води. Но като гледам си напред със седмиците, затова не се тревожи дори и да стане нещо-просто отиди за по-сигурно на лекар. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия