А коя тема още не е пускана тук?

  • 1 990
  • 52
В последно време каквато и тема да се пусне все я е имало вече  ooooh! Ей сега попаднах на поредната вече съществуваща Laughing  Коя тема още не е пускана тук  според вас а трябва да се пусне? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз не съм срещала тема за предпочитан вид презервативи - за вкус, цвят и мирис Simple Smile
Може и да е имало, ама ми е убегнала.
Виж целия пост
# 2
"Татковци,на къде ви е наклонен?"
"Колко на брой са космите по тялото ви?"
Ako е имало такива,съм ги изтървала Mr. Green
Виж целия пост
# 3
"Аз съм гъзар(ка). А вие?"
"Какво ви се иска да направите, а не ви стиска? "

 Joy
Виж целия пост
# 4
Колко пломби имате в устата?  Laughing
Виж целия пост
# 5
Колко пломби имате в устата?  Laughing
hahaha
Виж целия пост
# 6
"Аз съм гъзар(ка). А вие?"

Аааа, в тоя контекст е имало доста.
Ако имах идея, веднага щях да я пусна.
Виж целия пост
# 7
"Правите ли си топчета от ушна кал или други физиологични маси?"
Виж целия пост
# 8
Сигурно е имало всичко, за което можем да се сетим, но много от тези теми са изтрити.
Виж целия пост
# 9
Момичета много ми се иска да си поговорим за това как майките възпитават децата си за опазване на околната среда.Изпитвам желание да направя забележка на всяка майка която оставя детето  си да хвърля опаковките от закуски по улиците а не на определените места.Също ме дразнят майките-пушачки които си хвърлят фасовете и чашките от кафе там където са седяли около пейките.Ужасно е.Какво мислите по този въпрос?
Виж целия пост
# 10
Дори и преди е имало не една тема : "Каква теме не е пускана все още"   Laughing
Виж целия пост
# 11
granit, такава тема няма да свърши добре. Простакът си е простак - не можеш да го възпиташ ти, най-много да се нахвърлят срещу теб. Остава ни да даваме добър пример на децата си и да се молим простаците да намалеят.
Виж целия пост
# 12
Да една птичка пролет не прави, но все пак нека сме повече тези които се дразнят и правят забележки на такива майки които вредят на себе си на децата си и на нас мислещите майки и на самата природа и чистотата на градовете ни
Виж целия пост
# 13
Дори и преди е имало не една тема : "Каква теме не е пускана все още"   Laughing

Ти ме раэби rotfImbo
Виж целия пост
# 14
Да една птичка пролет не прави, но все пак нека сме повече тези които се дразнят и правят забележки на такива майки които вредят на себе си на децата си и на нас мислещите майки и на самата природа и чистотата на градовете ни
Също така за козметика и битова химия , която се ползва - дали някой купува Био прах за пране , какви сапуни ползва и т.н. Аз поне не видях такава тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия