да замествам ли последното АМ?

  • 1 011
  • 18
здравейте Simple Smile записах малката на кухня от скоро . на 5 хранения сме, сутрин първото ядене е АМ , после давам плод. основното ядене го давам на обяд, десерта следобяд, а супата още не съм я давала,защото незнам дали може да махна последното АМ и да го заменя с нея. посъветвайте ме какво да направя Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз давах половината супа на обяд, преди основното, а другата половина-преди следобедната закуска. Сакън да не отиде зян храната.  Wink Много бяха вкусни супите в нашата кухня.
Когато Иво порасна, започнах дад давам супата и основното на обяд.

Зависи в колко часа ляга детето ти. Някои майки дават супата за вечера, а преди лягане дават и млякото.
Само супа може да не е достатъчна на детето ти да се засити за цяла нощ. А и не е много добра идея заради едната супа да махаш млечното хранене.
Виж целия пост
# 2
благодаря за отговора Vivi Simple Smile малката заспива след банята си в 8. преди това и е последното хранене. един път и дадох супа за да видя дали ще изкара само с нея и  си спа през цялата нощ нормално, събуди се в часа,в който става обикновено , нямаше изненади. ако и давам супа преди основното няма да може да го изяде. много ще и дойде. 
Виж целия пост
# 3
ние като започнахме с кухнята - аз давах на обяд това, което е с месото (или супата, или основното), като пасирах + сиренце + сухар. Следобед давах зеленчуковото, а десерта към 18:00 ч. (всъщност би могла и да ги размениш). Преди лягане - АМ. Сега близо половин година  по-късно, вече ядем като змейчета Simple Smile и храната от кухнята отива най-много за 2 пъти.
Виж целия пост
# 4
 Никога не бих махнана вечерното мляко.Детето ми е на 3г. и все още си го пие.
Виж целия пост
# 5
Не бих замествала. Смятам, че млякото е далеч по-ценно от супата.
Виж целия пост
# 6
И ние сме на кухня и до скоро ядяхме на 5 хранения така:
1.АМ
2.Основното
3.Кремчето
4.Супата+сухар
5.АМ преди сън
Виж целия пост
# 7
Не, недей. Нека си пие сутрин и вечер АМ колкото се може по-дълго време.  Peace
Виж целия пост
# 8
Вие сте точно на нашата възраст и със същия проблем  Grinning
На моята млякото не й е достатъчно (за да я засити) и комбинирам частично супа и частично АМ. В дните, в които бодърства до късно давам АМ преди лягане допълнително  Peace
Виж целия пост
# 9
Не, недей. Нека си пие сутрин и вечер АМ колкото се може по-дълго време.  Peace

 Peace

аз давах АМ вечер,докато сама го отказа! вечеряше и преди сън задължително АМ,сама си го искаше.към 2 години просто отказа да пие няколко вечери подред и престанах да и давам.
Виж целия пост
# 10
Супичката и пюрето си ги давам на обяд .
7ч.АМ
10-10.30ч-попара
13-13.30-супа и пюре/не цялато количество/
16-17ч.-кремчето от кухнята
20-20,30ч.-АМ
Виж целия пост
# 11
Все още преди сън Тери пие АМ,но си ляга чак в 22:30,а супата е за вечеря към 19:30.
Виж целия пост
# 12
Аз лично не бих заменила АМ за супа  Simple Smile
Малкия към 19-19:30 яде супа, и заспива със АМ след 21:30!
Виж целия пост
# 13
И аз не бих заместила АМ със супа.
Виж целия пост
# 14
Моя син все още пие  мляко сутрин и вечер преди сън.
Наскоро педиатърката му ми каза, че 1 млечно хранене ( следобед ) е достатъчно.
Но аз си познавам детето, той иска сутрин да се гушка и пие мляко, вечер - пак гушнат в мен заспива с бутилката мляко.
Така режима му е :
сутрин - мляко
обед - основно готвено
следобед - крем, кисел, плодове, плодово мляко... едно от всички изброени
вечеря - супа
преди сън - мляко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия