Бронховаксом или нещо друго

  • 15 040
  • 54
Моля ви за съвет...
2 години давах бронховаксом на сина ми (5г.) и съм много доволна. Първата зима карахме без антибиотици, а втората - само веднъж... Годината преди да започна бронховаксома беше 4 пъти с антибиотик зимата.
Та въпросът ми е - да му дам ли и тази година бронховаксом или е по-добре да го сменя с нещо друго? Знам, че ефекта намалява ако се дава всяка година и една мама ме посъветва тази година да опитам Респивакс. Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
ами пробваи и респивакса е кажи речи същият само че при някои има ефект при други не.
Виж целия пост
# 2
От Респивакс ние  нямахме абсолютно никаква полза

Освен това той съдържа формалдехид и  не помня вече какви
други вредности 



Виж целия пост
# 3
Аз пък съм доволна от Респивакс.Бронховаксом не съм  давала ,обаче.
Виж целия пост
# 4
Радвам се,че при вас е помогнал Бронховаксома,защото на Боян изобщо не подейства.Мисля,че щом сте доволни от него,не е експириментирайте с друго
Виж целия пост
# 5
Пихме три години Респивакс - никакъв ефект, пихме Бронховаксом 2 години и пак нищо, намерихме спасение в пчелния прашец, стабилизира се още първата година в която и го давах и оттогава всяка зима и давам да си изсмуква сутрин и вечер по 1 таблетка. Мога да кажа ,ч е резултата е  - нито едно отсъствие от училище.
Виж целия пост
# 6
аз бих сложил противогрипна ваксина. вариант са ваксините Акт - -хиб и ваксина срещу стрептококи.
Виж целия пост
# 7
аз бих сложил противогрипна ваксина. вариант са ваксините Акт - -хиб и ваксина срещу стрептококи.
За мен ефективността на противогрипните ваксини е доста спорна!
Виж целия пост
# 8
аз бих сложил противогрипна ваксина. вариант са ваксините Акт - -хиб и ваксина срещу стрептококи.
За мен ефективността на противогрипните ваксини е доста спорна!
всъщност причината е че много пъти се поставя диагноза грип, а то съвсем не е грип заболяването. ама като не се пускат изследвания за да разберем. но всъщност сте права ако прибавим уточнението за нуждата от самата ваксинация. въпроса беше за алтернативите. аз изброих някои, ако прибавим към тях имуностимулаторите /вкл ехинацеята, която аз харесвам много/ и евентуално хомеопатично въздеиствие /макар че не виждам нужда от него/ мисля че ще изчерпим вариантите. 
Виж целия пост
# 9
Гласувам с две ръце за ехинацеята - използвам я винаги когато усетя че децата тръгват да се разболяват - най много 2 дни и сме здрави. За мен ехинацеята е със силата на лекарство, действа бързо и безотказно.
Виж целия пост
# 10
Пробвай с Boccalin схемата емного лесна и се пие само един месеч а действа шест.Само че го няма в България но се открива лесно.
Виж целия пост
# 11
Аз един път до сега съм давала Бронховаксом и съм много доволна, тази година живот и здраве да е пак ще дам....така,че ти си решавай...според мен давай Бронховаксома. Wink
Виж целия пост
# 12
И бронховаксома и респивакса са близки по състав.
Бронховаксома е по-пречистен.
Миналата зима давах Респивакс и на двете ми деца и съм доволна.
На есен пак ще правя курса.
Виж целия пост
# 13
Давам цитросепт и съм доволна.Пили сме бронховаксом ефект нямаше.
Виж целия пост
# 14
 Sad    мамчета,аз се убедих,че нито бронховаксона,нито респивакса помагат,истината е че детенце трябва да израсте
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия