ПАК КЪРМАЧЕСКИ СНИМКИ!

  • 1 662
  • 29
Момичета, моля първо пишете спешно колко от участвалите сте он-лайн
Ако няма, моля тези, които разполагат с кърмачески снимки да пишат тук в темата, защото трябва да 1 час да изпратим снимки за Стандарт и още един в-к ама не поня кой беше Embarassed
Виж целия пост
# 1
Който не е участвал в конкурса,(като мен),може ли да прати?Имам една,която става за показване Blush
Виж целия пост
# 2
Прати я веднага на
rumjanamileva@abv.bg

и

mladenagermanova@yahoo.com

Ако още две-три момичета изпратят и пишат в темата, за да се знае всичко ще е ОК. Само пишете, че да ес знае бройката, че да не им засипваме пощите Wink
Участвалите в конкурса, ако има такива да изпратят и един мейл на friendshipbg@yahoo.com с потвърждение, че нямат против снимките им да бъдат публикувани. Както и самите снимки, които са изпратили, за да не се дублират по медиите Grinning Мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 3
И аз ще пратя, ако не е късно  Blush
Виж целия пост
# 4
И аз пратих  Wink А знае ли се за кой брой на вестник Стандарт?
Виж целия пост
# 5
  Аз просто да пратя мейл че нямам против да участват с снимките от конкурса ли? Или искате нови снимки?
  Май вече е минал един час така че няма да пратя.... ако има време кажете
Виж целия пост
# 6
  Аз просто да пратя мейл че нямам против да участват с снимките от конкурса ли?
Прати - те така или иначе всички участвали ще питат за разрешение.
Виж целия пост
# 7
Ок
Виж целия пост
# 8
Довечера ще пусна един мейл на вестник "За жената", на който също може да изпращате снимки. Ако се съберат 10-тина ще е добре. За предпочитане нестандартни - с близнаци, тандемски, на много малки или пък на "ненормално" Wink големи 2-3 годишни кърмачета. Ще пускат цяла страница, така че е добре да имат избор. Освен това с репортерката ще се видим да си поговорим обстойно, защото искат бъдещо сътрудничество и обяснения относно новостите в храненето на кърмачетата и децата. Може да се заинтересуват и от публикации на преводни статии.
Ако изпращате от конкурсните снимки, моля пишете и на friendshipbg@yahoo.com за да кажете коя снимка къде ще бъде отпечатана, също и че нямате против снимките да бъдат използвани в печатни издания Hug
Ще го кажа тук, ще го публикувам и после - МОЛЯ КАТО ПРАЩАТЕ СНИМКИ НА В-К ЗА ЖЕНАТА ДА УПОМЕНАВАТЕ ИМЕТО НА МАЙКАТА И ДЕТЕТО/ДЕЦАТА, както и възрастта, на която са снимани Grinning
Виж целия пост
# 9
emarkova@vzajenata.bg

Това е и-мейлът. Изпращайте снимки и публикувайте тук, за да видим кога ще се съберем 10-тина човека Grinning Желателно е до утре на обед да сме ги изпратили Grinning
Виж целия пост
# 10
Пратих.Кога ще излезе броят(на вестника)?
Виж целия пост
# 11
И аз, и аз (ма пък не мой без мен  Mr. Green)
Пратих тандемска с чуждо бебе  Wink Макар, че не съм аз майката, едното бебе е мойту  Laughing Шъ мъ извинява змейковицата, ама като са на морето  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Утре ще говорим с жената и ще пиша во кой брой и кога ще излезе Grinning
Виж целия пост
# 13
и аз пратих снимка.
Виж целия пост
# 14
И аз пратих за в-к за жената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия