Клюкините от деня - 4.0

  • 13 853
  • 359
Пак понаедря темата и ви пускам нова... Да ви е наслука Simple Smile

Очакваме развитие по:
Проблемът с БНД на Christine
Известие от Mariely за подобрено здравословно състояние
Виж целия пост
# 1
моите баби бяха живи и двете, когато се оправнучиха
не знам дали са си мислели нещо лошо, но не са го казали.
Сега имам само една баба и единственото, за което все ме пита, е какво прави приятеля ми. Все се надява, че ще се омъжа за него, милата. А аз и за приятеля я излъгах, щото в момента сме в процес на търсене на подходящия. Та това и е болката на жената - да не съм сама. МЧа много хубав и точен младеж и описах.

местя си изказването по последните приказки от миналата тема
Виж целия пост
# 2

Известие от Mariely за подобрено здравословно състояние
ще предам  Laughing
версия 4.0  hahaha
Виж целия пост
# 3
Бърша сълзите на БНД. Rolling Eyes... Още е вкъщи, имам чувството, че съм в някой филм. Абе защо не изпитвам никаква злоба към този човек, много ми е мъчно да го гледам така. Но от друга страна не искам пак да се захващам с него, ще си проваля живота... а и други деца има все пак вече.....охххххххххх незнам ooooh!
Виж целия пост
# 4
Christine, то в тази твоя ситуация да се смея ли, да плача ли?  Rolling Eyes
Толкова години си пропиляла от живота си, да живееш в лъжи и криене, само и само да бъдеш с НЕГО, че и дъщеря си му родила...Чака, чака, чака...А сега?  Thinking
Те затова хората казват, внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне.
Ама добре се е ориентирал БНД - да няма празно!  Sick

Аз в аналогичната ситуация бих fight
щот ми писна от идиоти, дето съсипват живота на децата си!
Виж целия пост
# 5
Вземи му на човека една кутия кърпички и го прати при жена му...
Ти като плака той седя ли да ти бърше сълзите?
Дано си запазиш решението да не се занимаваш повече с него. Не е нужно да изпитваш злоба, просто го отстрани то живота си.
Виж целия пост
# 6
Стънче, такива сме ние...слабохарактерни Флюбени оФци!  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Вземи му на човека една кутия кърпички и го прати при жена му...
Ти като плака той седя ли да ти бърше сълзите?
Дано си запазиш решението да не се занимаваш повече с него. Не е нужно да изпитваш злоба, просто го отстрани то живота си.

И аз мисля това да те посъветвам.Гледай си своя живот!!!!! Peace
Виж целия пост
# 8
Да споделя, че си посрещнах детето онзи ден щастливо и весело. Обясни ми се 100 пъти в любов, явно му е домъчняло за мен. Утре пак ще ходи при баща си защото така му се полага по споразумение, но в понеделник заминаваме най-сетне. Днес купих билетите.

Christine, подкрепям Stun!

Дано при Мариели нещата бързо се уталожат и да имаме добри новини за здравословното й състояние!
Виж целия пост
# 9
Да докладвам, че все още тъпча на едно място.Никакво развитие.Само с нова фигура мога да се похваля и висящи дрехи.Иначе сме добре-отбора девойки. Hug
Виж целия пост
# 10
Да докладвам, че все още тъпча на едно място.Никакво развитие.Само с нова фигура мога да се похваля и висящи дрехи.Иначе сме добре-отбора девойки. Hug
Пенелопа, блазе ти (само за фигурата де...).
Като знам аз колко отслабвам като ме тормози нещо...
Гледай само да не ти се срине имунитета...витаминки...туй-онуй.
Малката маймунка как е?
Виж целия пост
# 11
да споделя, че сега всеки ден ходя да ми слушат тоновете на бебето, щото преносвам, ама то не ще да излиза. та там пред кабинета всеки ден по 10 бременни . почти всичките от тях с мъжете си  #Crazy грозни, красиви, бедно облечени,до тях са мъжете им. първите дни като ги видех всичките тия картинки и сълзите ми идваха в гърлото Tired после си наложих друга тактика...гледам аз и се чудя...бе тия мъже нямат ли си друга работа , та висят с майките на бъдещите си деца по разни болници, тичат да им купуват кола, вода , пък онези девойки това го считат за даденост! брейййй  Thinkingама висят ,става дума, с часове , пък се трвожат,, пък с егушкат...е какво толкова- дете ще им се ражда  newsm78...
***

дете ще им се ражда.... Tired и виждаш как само в 1 подаване на 1 шишенце кола е цялата възможна грижа за тази жена от тоя мъж ,а ти си сама и можеш само да запаметяваш тия картини  smile3518
от яд точно ей за това, вчера прокървих нещо и паниката веднага ме обзе, тичай към болницата дето ще раждам, викай доктора.и го гледам 1 такъв не на себе си нещо, пот му избива по лицето, трепери му гласа нещо като говори , не застава на 1 място. аз му споделям закакво съм се ядосала и той ми вика :''никога няма да имаш всичко наведнъж, няма пълно щастие. понякога може и да чувстваш , че си нямаш нищо само заради 1 единствен човек'' . аз се облещих тоя пък грамаден непукистичен лекар какви ми ги приказва. като си тръгваше, аз му викам: '' мерси, и лека работа!'', а той ми вика с най-неописуемата болка , която можеш да видиш в очите на някой:''ама аз не съм сега на работа...ЖЕНА МИ ...мъчат се да я спасят..'' и си отиде.
стана ми ужасно мъчно. аз хленчех за нещо, което никога не съм имала в крайна сметка . той страдаше като бито животно за своята другарка, с която явно беше преживял много и сега това ''много'' явно си отиваше . явно тя беше нещото за него, което му донася усещането за пълно щастие .
 Thinking smile3518
Виж целия пост
# 12
samodiwa ,хайде успокои се вече ,че на бебко му трябва майка със силна психика.Вземи се в ръце,и моя така вися с мен пред лекарския кабинет и после без да му мисли си прежали децата заради една....няма пълно щастие, вярно е!!!!Но има 100000000 щастливи мигове и ти си на път да изживееш най-щастливият от тях-да прегърнеш детето си!!!!Замисли се колко много жени нямат тази възможност по една или друга причина.И какво е един мъж пред това да видиш как ти се усмихва едно детско личице.Един приятел когато се развеждах и ревях пред него ми каза:"какво си ревнала,децата ти здрави ли са ,добре ли са,тогава какво.....толкова болка има по света".Дръж се още малко смело,детето всичко усеща,щом казваш че преносваш трябва да знаеш,че на него сега му е най-трудно и му трябва много нейност и любов.Спри да мислиш за този,сега ще те боли много повече,но ти вече имаш най-хубавото от него.Душата на този мъж ще е твоя.Ще ти се усмихва всяка сутрин,ще плачете и ше се смеете заедно.Един ден дори ще ти кажа"мамо,обичам те.Това е щастие миличка1!!!!!Ще го разбереш,но сега още те боли,още не  е затихнала болката от предателството му.ОТПУСНИ СЕ И СИ ПОЖЕЛАЙ ВСИЧКО ДА МИНЕ ЛЕКО И БЕЗБОЛЕЗНЕНО!!!!!А ние чакаме вече хубавата новина!УСПЕХ!!! newsm51
Виж целия пост
# 13
''А ние чакаме вече хубавата новина!УСПЕХ!!! newsm51''

про,   love001 smile3525

права си, че е по тежко да си имала, и после да си загубила заради... #2gunfire

много  Hug за твоите деца и ти пожелавам техния бнд да се вразуми и това му поведение да е някакво временно свикване с цялата раздяла , с положението...а той да не би да си мисли, че твоят приятел е заел неговото място, което някога е имал сред децата?  newsm78
Виж целия пост
# 14
samodiwa,успокой се! ти сама го осъзнаваш,че те го приемат това внимание като даденост,а ние сме разбрали, за съжаление,че не е така и никой от нищо не е застрахован Tired
да ме беше видяла мин.год.по това време,доволна ,ухилена,с БНД-приятели,дечко приема новия ни живот и щастлив,а аз си мислех,че след всички дилеми,терзания и безсънни нощи,всичко е приключило и е дошло време за щастие и любов Confused,точно го приех ,като даденост,че вече само рози по пътя ми ще има.такава глупачка съм била  Shocked
да,ама не било Sad
така,че не мисли за тях Naughty,гледай себе си и бебо,радвай се на мига си! млада си,доказа,че си силна.може би и твоята светлинка те чака някъде,а ти даже и не подозираш за това Hug
леко раждане Praynigздраво бебе Praynigи чакаме малкия човек Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия