Обсъждане на тема за фотошопски конкурс?

  • 4 079
  • 101
Това е новата тема, в която ще обсъждаме поредния фотошопски конкурс . Тук можем да дискутираме каква да бъде темата и най-вече ще има  ли достатъчно желаещи да творят!

Ето последните  идеи, които дадоха Дамянти и Вечерница:


1."Забавни сватбени моменти"   




2."Небивалици"      заради момичетата от темата за ретуш и колажи



 
3.Обложка на музилален изпълнител или група.Или обложка на ДВД за любим филм

4."Мъжът и жената интимно" - като може да се интерпретира в комичен вариант, като пироните ми от аватара.Това може да е категория снимка и да снимате себе си или ваши близки или познати

Предложение на Дамаянти


Конкурс за Майката - как я виждаме ние     

Предложение на Вечерница


Очаквам още предложения и тогава ще решаваме коя ще бъде новата тема!
Виж целия пост
# 1
Пу първа   Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace
Виж целия пост
# 3
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace

Например - море, чайки, вълни? Може би нещо и планинско за тези, които не са почивали на морето - върхове, орли, гора?
Виж целия пост
# 4
Все си мисля,че трябва да има и ваканционна категория според текущия сезон  Peace

Например - море, чайки, вълни? Може би нещо и планинско за тези, които не са почивали на морето - върхове, орли, гора?

Ами точно, защото всеки разбира и прекарва почивката си по различен начин мисля,че трябва да се даде свобода в категорията......т.е. без да се определя място или обект присъстващ в снимката...миг от ваканцията,който я прави 'идеална' за човека  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз естествено съм навита много за небивалиците... Не ми е ясно това за сватбените моменти - рамки ли ще са, какво ли  newsm78.
Обложката също ме кефи като тема. Мога да се "пусна" и там.
Виж целия пост
# 6
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing
Виж целия пост
# 7
Включвам се без идеи. Само консуматорски  hahaha Обложка на албум много ме кефи...
Виж целия пост
# 8
Аз естествено съм навита много за небивалиците... Не ми е ясно това за сватбените моменти - рамки ли ще са, какво ли  newsm78.
Обложката също ме кефи като тема. Мога да се "пусна" и там.

На мен пък ми допада колаж по филм, но да присъства някой познат. Нещо от рода на колажа на Дамаянти, ако се сещате?!
Виж целия пост
# 9
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing
И аз
Виж целия пост
# 10
Моята идея е съвсем в друга насока, ама с малко бебе, друг вятър ме вее.

Тази седмица - 1-7 явгуст е Световната седмица на кърменето, та не искате ли да направим нещо на тази тематика? Освен това после добрите работи можем да ги предложим на мацките от Кърмаческия, Мис Бу, никога няма да откаже добри попадения за новите брошури. Така хем ние ще се забавляваме, хем ще има смисъл дейността ни и ще влезе в работа това, което ще измайсторим.

 А ако нямате снимки как кърмите, или не можете да намерите нищо подходящо, аз имам достатъчно материал, който мога да предоставя за свободно ползване на желаещите  Wink Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 11
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing

И аз така;)
Виж целия пост
# 12
записвам се без да разбирам много категориите, че дано ми се избистри!!!!  Laughing

И аз така;)

Май станахМЕ доста  Wink
Виж целия пост
# 13
Аз съм за обложка на музикален или ДВД диск.
Да знаете от сега, че ще крада идеи, щото ми се налага да правя такава. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Обложка на диск е много общо казано.няма определена тематика.Според мен почти всичко става за обложка на диск.Но като му тръснеш тема,вече става сложно.

Не сте ли навити по асоциативно да се подходи.Например някаква песен или заглавие или сентенция и кой както успее да убеди публиката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия