Подарък за непозната?!

  • 4 417
  • 24
Трябва да намисля подарък за жена, която не познавам. Тя е от провинцията, затова и не съм я виждала никога. Съвсем обикновена. Най-вероятно би се зарадвала на всичко, но ми е ужасно трудно, тъй като доколкото знам тя козметика не ползва особено, иконата също не е добра идея. Дрешка - как да й хвана мярката, като не я познавам.
Хрумва ми някакъв сувенир. Нещо за домакинството. Но ми се струва леко неудачно. Де да знам.

Моля за идеи. Praynig
Виж целия пост
# 1
Можеш да и подариш избродирана покривка например, от тези мъничките които се слагат върху основната...Скоро си мислех колко искам аз такава... Crazy
Виж целия пост
# 2
Цвете в саксия. Нещо екзотично, което ще впечатли съседките и например. Жените обичат да се хвалят с нови придобиви.Или шал в неутрален цвят, за да може да го съчетава с повече дрехи.
Виж целия пост
# 3
Страхотни идеи. Особено ми хареса тази за цветето. Притеснява ме само това, че ще го пращам с куриер. Thinking

Очаквам още идеи, ако не ще тегля чоп между тези трите. Много ви благодаря момичета! Party
Виж целия пост
# 4
ваза, декоративна чиния, красива забрадка, обици, висулка някаква, гривна, колан, бабите много обичат хавлиените кърпи , диадема, часовник, ветропоказател ...ох, незнам ... на каква възраст е ?
Виж целия пост
# 5
Сикретгардън, не всички жени в провинцията са баби...
Баба ли е наистина, аз прочетох "жена".
Виж целия пост
# 6
На мен идеята за цветето ми допадна най-много. Другото, което ми дойде на ума е красив сервиз за чай или кафе.
Виж целия пост
# 7
Книга!
Ама някаква класическа книга или пък с рецепти или пък енциклопедична, нещо ценно, не...
Даниел Стийл и изд. Хермес.
Виж целия пост
# 8
Луксозна кутия шоколадави бонбони и изискано вино.
Виж целия пост
# 9
Луксозна кутия шоколадави бонбони и изискано вино.
Oui! Tres bien! Много добра идея, ще си я запазя за някой случай!
Виж целия пост
# 10
Миглена, след гинеколожката която трябваше да чете корана, този казус си е направо лесен.

Хубава покривка, шалте, мек шал, книга с рецепти, биографии, албум или рамка за снимка....нещо направено от ествествен материал, лен, памук, коноп. Може хубав халат....
Виж целия пост
# 11
Трябва да намисля подарък за жена, която не познавам. Тя е от провинцията, затова и не съм я виждала никога. Съвсем обикновена.
 Що бе те от провинцията индиянци ли са ooooh!.Те половината "софиянци"са от провинцията,но са забравили bowuu
Виж целия пост
# 12
Трябва да намисля подарък за жена, която не познавам. Тя е от провинцията, затова и не съм я виждала никога. Съвсем обикновена.
  Що бе те от провинцията индиянци ли са ooooh!.Те половината "софиянци"са от провинцията,но са забравили bowuu

Не съм казвала такова нещо. Аз извън София нямам нито село, нито вила, за което съжалявам. Но не това ми е темата. Не знам в този форум защо от една тема се правят 100 други.
Така, че Иринна, благодаря ти за коментара, но друго ме вълнува. Stop




Момичета не е баба жената, но не е и някоя мацка. На 60 години е, обикновена, народна жена. Grinning Знам, че на абсолютно всичко би се зарадвала. Flutter




До одеве не знаех какво да й взема, а вече такъв избор имам, че сега ще започна да се колебая, чудя и мая на кое да се спра. Crazy



Лека вечер и мерси!!!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Може би трябва да ни кажеш какъв е повода да направиш подарък на тази непозната жена  Thinking
Така по-лесно може да се измисли нещо и то да е по-близо до целта  Peace
Виж целия пост
# 14
Може би трябва да ни кажеш какъв е повода да направиш подарък на тази непозната жена  Thinking
Така по-лесно може да се измисли нещо и то да е по-близо до целта  Peace

Имен ден. Peace


Подскажете ми моля, магазин за хубави и интересни покривки, че не мога да се сетя. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия