Болки ниско долу в ранна бременност

  • 39 354
  • 20
Здравейте, момичета!   Heart Eyes

От няколко дена имам болки, които приличат много на предменструални.
Аз съм бременна от съвсем скоро (даже незнам в коя седмица съм, доктора нищо не видя предния път и ми правиха кръвен тест) и от няколко дена имам такива болки. Не са силни болките, но дали е нормално това? newsm78
Другата седмица имам час и ще питам доктора, че преди два дена ходих и забравих да му кажа...  Tired

 Hug
Виж целия пост
# 1
Ако по принцип по това време на месеца ти идва е възможно болките да са оттова, а иначе опитните мами нека се изкажат  Peace
Виж целия пост
# 2
Ако по принцип по това време на месеца ти идва е възможно болките да са оттова, а иначе опитните мами нека се изкажат  Peace


Да, това е едно от обясненията. Другото е, че е нормално в началото. Ако много се приесняваш отиди на лекар.
Виж целия пост
# 3
На мен и двата пъти ми беше така и се притеснявах да не би да ми дойде все пак,но за щастие-не.Пих папаверин по този повод(предписан от гинеколожката,разбира се)
Виж целия пост
# 4
Аз имах такива болки близо месец.Лекарката тогава ми каза че са нормални,вследствие на хормони промени в организма и т.н. Не съм пила никакви лекарства.Папаверин пих много по-късно защото поради известни проблеми и нерви влязох в болница за задържане.Моя съвет е ако лекарката разбира се не ти предпише не пий нищо което чуеш от приятелки и т.н. Лека бременност!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Моят съвет е върви на доктор по-скоро или му се обади поне. Може да са много причините. Имам опит и затова ти го казвам.
Виж целия пост
# 6
Мен като ме болеше корема, независимо къде, лекарката всеки път ми напомняше да пия нош па. Питай си лекаря така или иначе, но мисля, че няма за какво да се притесняваш. успех! Peace
Виж целия пост
# 7
Разбира се посъветвай се с гинеколога си. Тези болки са нормални в началото на бременността поради разширяващата се матка. Приличат точно на предменструални. Леко бременеене
Виж целия пост
# 8
Една консултация с гинеколога няма да ти навреди, но аз лично първия месец и половина си умирах от страх да не направя някой спонтанен аборт, защото постоянно бях с болки ниско долу, като предменструални. Но бях чела че е нормално, поради хормоните и подготвянето на матката за предстоящото събитие, и се поуспокоих. Първия път не ми е направило такова впечатление, но сега и аз се сблъсках с тови въпрос като теб. Не се притеснявай излишно, а мисли само за положителните неща.
Виж целия пост
# 9
Имах такива болки до средата на третия месец до съвсем скоро тоест и пиех нош-па три пъти по едно. Лека бременност ти желая     bouquet
Виж целия пост
# 10
Тези болки са нормални за ранната бременност и не само. Мен ме придърпваше до четвъртия месец.
Гинеколозите предписват но-шпа. Но не предприемай нищо на своя глава.
Виж целия пост
# 11
Разбира се посъветвай се с гинеколога си. Тези болки са нормални в началото на бременността поради разширяващата се матка. Приличат точно на предменструални. Леко бременеене
Peace
Виж целия пост
# 12
При мен първите 3 месеца почти непрекъснато се появяваха болки ниско долу дори няколко пъти на бельто имаше няколко капчици кръв. Но лекаря ми обясни че е нормално около датата на цикъла да се появяват болки и леко кървене.
С течение на времето болките отшумяха, а ако много те боли може да пиеш Ношпа. Макар че аз се въздържах.


Все пак е най добре да се консултираш с лекар Simple Smile
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 13
Нормално е, и мен така ме болеше. И в началото, и след около 2 месеца пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
 Whistling ох тез болки-нормални са,ама аз кат незнаех си бях изкарала акала-добре, че е тоз форум.всички болки са от разпъване на матката  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия