Прическа - снимчици...

  • 33 699
  • 79
Реших да се подстрижа - на етажи, с асиметричен бретон (косата ми е педя и нещо под рамото) и търся снимки на подобни прически, за да насоча фризьорката ми. Ако на някой му попаднат или знае хубав сайт за прически ще ми е от полза.  bouquet
За сега ровичкам в гугл, без много успех, май не знам как да търся. Tired
Виж целия пост
# 1
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter
Виж целия пост
# 2
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter

точно така Peace
между другото, валка, мн ти е хубаво с тая прическа  smile3521
Виж целия пост
# 3
В АРЕНАТА ИМА ПРОГРАМА С РАЗЛИЧНИ ПРИЧЕСКИ,МОЖЕШ ДА СИ Я СВАЛИШ,ДА ПРОБВАС С НЯКОЯ ТВОЯ СНИМКА И ПОСЛЕ ДА ОТПЕЧАТАШ ПРИЧЕСКАТА ДЕТО ТИ Е ХАРЕСАЛА НА СНИМКАТА Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Ще кажеш ли името на програмката? Flutter
Виж целия пост
# 5
STALY HAIR SOFTWEAR ILI HAIR SALON PRO
Виж целия пост
# 6
Ами там при фризьорката ти не може да няма разни списания с прически... разгледай ги и все някъде ще видиш прическата, която търсиш. Аз поне така процедирам и винаги си избирам интересни прически от списанията в салона, като последната на аватара ми Flutter

точно така Peace
между другото, валка, мн ти е хубаво с тая прическа  smile3521

Подкрепям. Точно такава ще си я направя и аз като ми порасне малко..Ама кога ще е това, не знам. Най-рано след година... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
дано хубаво прецениш преди да режеш, и да попаднеш на добър специалист, който да прецени косата ти
аз не прецених, че НЯМА да ми отива това към което насочих Чочо..а той пък явно се заблуди че косата ми е супер яка, и преди месеци така ми я филира че .....Едвам се съвзех..
Виж целия пост
# 8
Това филиране понякога е ужасно...разбирам те...
Виж целия пост
# 9
Виж  тук  - в подразделите има интересни неща, дано намериш каквото ти трябва.
Виж целия пост
# 10
Аз изрових тези снимки и ще ги покажа на фризьорката си. newsm78


Стискайте палци да не ме офъка много и да ми отива. Hug
Виж целия пост
# 11
Реших да се подстрижа - на етажи, с асиметричен бретон (косата ми е педя и нещо под рамото) и търся снимки на подобни прически, за да насоча фризьорката ми. Ако на някой му попаднат или знае хубав сайт за прически ще ми е от полза.  bouquet
За сега ровичкам в гугл, без много успех, май не знам как да търся. Tired

Нали знаеш,че ако се подстрижеш на етажи ще трябва всеки път да си сушиш косата с кръгла четка?Simple SmileИначе няма да е готино...
Виж целия пост
# 12
Виж  тук  - в подразделите има интересни неща, дано намериш каквото ти трябва.

Тук има уникални прически!Нямах намерение да си сменям прическата,но като ги разгледах вече нямам търпение да се пострижа Party
Виж целия пост
# 13
Това е точно моята прическа.   Heart Eyes Моята коса обаче е малко по-дълга. Сега ми е до кръста, но е на етажи и с асиметричен бретон. Има обем в горната част и ми отива много.
Точно като на снимките, които си сложила ми е. Flutter
Виж целия пост
# 14
За лятото предлагам по-късо.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия