Моля дайте ми идея

  • 583
  • 4
Моя близка в събота ще прави сватба на сина си. Моля ви дайте идеи за тост -реч на свекървата.Нещо като пожелание -наздравица,но с 2-3 изречения. Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Виж това дали ще ти хареса

Желаем ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целия живот! Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте!


###


Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, "въоръжени" с любов и разбирателство, в които да се разбива всяко цунами!


###


Казват, че щастието е последна спирка,
казват, че то е само начин на пътуване,
на Вас и Вашето семейство пожелаваме Приятен път!

http://www.svatbata.bg/articles/stihove_frazi_rechi_p2.html
Виж целия пост
# 2
koral4e --благадаря ти
Виж целия пост
# 3
нека се сбъдне всичко,за което мечтаете сега.запазете завинаги вярата,надеждата и нейно величество мъдростта.на добър път отсега нататък, заедно.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                бъдете най внимателните,най  неповторимите.  бъдете и добри и строги и слаби и силни.по вода да ви върви,а корабът на живота ви да се товари с любов,пари и късмет.     
Виж целия пост
# 4
Винаги съм мразила да получавам картички и въобще пожелания, които очевидно са преписани и наизустени оттук-оттам. Смешно ми е да чета перфектно изразени мисли от човек, който не може два лафа да върже. Някак неестествено и преиграно е. И се забелязва.

Ако на жената й идва отвътре, ще си измисли хубаво пожелание. Ако ли не - по-добре да бъде себе си, накратко да поздрави сина и снаха си, да им пожелае дълъг и щастлив семеен живот и да благодари на гостите за присъствието им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия