Сгъваемите детски креватчета

  • 2 807
  • 48
Ние си купихме от сгъваемите креватчета, но с нормален матрак на Магнифлекс. пОнеже пътуваме и не видях смисъл от тези дървените. Мисля да сме така до 2 - 3 годинки и после направо нормална детска стая да правим. Нали няма проблем детето да спи в такова за постоянно?
Виж целия пост
# 1
Не Peace
Виж целия пост
# 2
Няма проблеми.
И моя син, въпреки, че сега не пътуваме - спи в сгъваема кошарка.
Преди беше в дървена, но след като се научи да се обръща и пълзи, дори обиколниците не спасяват от удари. Стиви се върти на сън, пропълзява до другата страна и заспива... Меката кошарка му е много по-удобна и ръцете и краката не се завират м/у решетката.
Аз лично съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
И ние имаме такава и постоянно в нея си спи,много ни е удобна  Peace
Виж целия пост
# 4
Не,няма проблем да спи в такава кошарка.Много майки дори ги предпочитат напоследък пред дървените.А децата се чувстват удобно,което е по-важно Peace
Виж целия пост
# 5
Не,не пречи.Въпреки че ние не се престрашихме и купихме дървена. Grinning
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че не пречи.
Съжалявам, че не купихме такава когато се роди първото ни дете.
За мен тези кошари са много удобни и практични.
Виж целия пост
# 7
Разбира се, че няма проблем.
Ние купихме и голямо дървено креватче и кошара. До сега синът ми спеше в леглото си, но наскоро ми се наложи да прибегна и до кошарата. Убедих се колко по-удобна е тя и за децата, и за родителите. Вече не смятам да го връщам да спи в голямото легло.
Виж целия пост
# 8
Не!Ние също сме с такава кошара,не сме имали проблеми  Peace
Виж целия пост
# 9
Ние сме с такова откакто се е родила. Много й  е удобно вътре - и за спане, и за игра.
Виж целия пост
# 10
препоръчайте марка и модел, моля!
Виж целия пост
# 11
Няма никакви проблеми удобни са.Няма,къде да се ударят.На моя приятелка синът и редовно,се удря в таблите или решетките на дървената кошара.Вече е почти на две годинки и няма как да стоят обиколниците.
Проблемът при нас обаче е,че малкият разби нашата преносима кошара от скачане вътре в нея.Сега за другото бебе ще трябва да купувам нова.И съм пред дилема дървена или отново преносима?? newsm78
Нашето преносимо легълце беше на Хаук.
Виж целия пост
# 12
Мисля че няма проблем. Ние постъпихме по същия начин.
Виж целия пост
# 13
препоръчайте марка и модел, моля!

Моя син е с Чиполино, миналата година беше 150лв

В чужбина бяхме с Грако, те са най-стабилни поне според мен
Виж целия пост
# 14
Ако е до 2 години, не би трябвало да има проблем, а и ми се струва по безопасна и удобна за бебо. Но нали после започват повече да шават, да скачат и не ми се виждат стабилни за подобни неща, тъй че  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия