Стара Загора 33 - И вървим напред, а всичко се повтаря. Кръг. Назад? Напред?

  • 13 549
  • 282
Да се запиша и аз...
Виж целия пост
# 1
Честито   bouquet
Добро утро от нас!
Виж целия пост
# 2
Добро утро, днешния ден обещава да бъде добър. Пожелавам го на всички!
Виж целия пост
# 3
Хайде, честита нова темичка!
Момичета, и аз нямам никаква възможност да отида до Пиколото, дайте един телефон да се обадим и да се разберем.Ако не-довечера ще гледам да мина да им кажа. Ако никой не им се обади междувременно пишете тук да знам за довечера, плийз Praynig
Виж целия пост
# 4
Я да се запиша и аз.
Добро утро.
Виж целия пост
# 5
Здравейте, всички Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Даниел ще се поболее, че вече втора нова тема не може да отвори.
Виж целия пост
# 7
Даниел ще се поболее, че вече втора нова тема не може да отвори.
Нищо му няма на Даниел  Whistling
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета и момчета  Simple Smile Някой знае ли къде в СтЗ мога да отида на ФМ ? Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 9
Пак съм аз. Да попитам дали случайно някоя мама не може да ни услужи с помпа на Авент, за кръщелничето става въпрос. Ще съм много благодарна Hug
Виж целия пост
# 10
Добро утро.Мога да сляза до Мондо-то,нали живея наблизо.
Виж целия пост
# 11
Че какво да му е на Дани... пече си анатомията на плажа. На мен не би ми пукало за темите.

denitsa23, ако поясниш абревиатурата може и да мога да ти отговоря. На мен "ФМ" ми говори само за честотна модулация, но се съмнявам да питаш за това Wink
Виж целия пост
# 12
ФМ е "фетална морфология". В такива случаи Хера (която сега пие кафета по Бирхалета) препоръчва на жените да ходят до София или до Пловдив.

Августе, моята помпа у една позната с бебе и за съжаление не мога да ти услужа с нея. Пиши ЛС на зайко, тя скоро каза, че има помпа, която не й е необходима повече.
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета и момчета  Simple Smile Някой знае ли къде в СтЗ мога да отида на ФМ ? Благодаря ви предварително  bouquet
В клиника Селена- Пловдив имат вече 4Д, а най-добрия за ФМ е д-р Даскалов. Цената за преглед е 70 лева, ако искаш ще ти дам координати на д-р Даскалов, но на лични.
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета и момчета  Simple Smile Някой знае ли къде в СтЗ мога да отида на ФМ ? Благодаря ви предварително  bouquet
В клиника Селена- Пловдив имат вече 4Д, а най-добрия за ФМ е д-р Даскалов. Цената за преглед е 70 лева, ако искаш ще ти дам координати на д-р Даскалов, но на лични.

Ще съм ти много благодарна  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия