Преса за коса

  • 1 318
  • 13
Каква преса за коса да си купя?Имам професионална,но е от преди 6 години,голяма ми е и ми тежи.Не е лесна за употреба,искам керамична,но се 4удя каква,коя марка....
Виж целия пост
# 1
Темата ти е за тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?board=15.0
Пусни първо една търсачка Peace
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти" Ремингтън" те също са професионални.На скоро си взех една от най новите им разработки-керамика и тефлон-тънка,компактна и приставките за моделиране се сменят само със завъртане-не се вадят. Peace
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти" Ремингтън" те също са професионални.На скоро си взех една от най новите им разработки-керамика и тефлон-тънка,компактна и приставките за моделиране се сменят само със завъртане-не се вадят. Peace
За Коледа ми подариха такава, супер е  Peace
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам ти" Ремингтън" те също са професионални.На скоро си взех една от най новите им разработки-керамика и тефлон-тънка,компактна и приставките за моделиране се сменят само със завъртане-не се вадят. Peace

А да попитам колко струва и къде ги има ,защото честно казано не съм чувала тази марка Rolling Eyes Blush Embarassed
Виж целия пост
# 5
Струва 84лв.Има я във фризьорските магазини и Техномаркет,Технополис. Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз съм много доволна от  "Ремингтън".
Виж целия пост
# 7
Струва 84лв.Има я във фризьорските магазини и Техномаркет,Технополис. Laughing

да не е и с приставки за вълни? и аз я гледах, струваше точно толкова пари и мисля да си я взема като ми порасне още малко косата Peace
Виж целия пост
# 8
аз имам на Филипс и съм супер доволна.взех я за около 100-ина лева преди 2 години някъде Hug
Виж целия пост
# 9
N-тата подред тема за преса за коса .... ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 10
Моята е Тондео /Солинген/- професионална. Ползвам я вече половин година, в последно време  кажи- речи през ден и косата ми изобщо не се е изтощила. По- скъпа е, но определено си заслужава всяка стотинка Peace
Виж целия пост
# 11
Струва 84лв.Има я във фризьорските магазини и Техномаркет,Технополис. Laughing

да не е и с приставки за вълни? и аз я гледах, струваше точно толкова пари и мисля да си я взема като ми порасне още малко косата Peace
Приставките,както казах се сменят само със завъртане и са 4-за изправяне,за извиване само накраищата и два вида вълни-мнооого ситни и нормалната "вафла"
Виж целия пост
# 12
 Аз имам професионална преса на Филипс (SalonStraight Pro HP 4669) и я вэех за 119.Пресата е много добра,особено за жени, които са с доста къдрева и трудна за изправяне коси.Ако някой се интересува да ми пише Wink
Виж целия пост
# 13
А някакви отзиви за новата на Филипс,която я рекламират като "напълно безвредна" за косата newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия