как да я науча да суче гушната

  • 478
  • 8
Мами помогнете!Моето бебче иска да суче само в легнало положение(отначало така захапваше най-добре и така свикнахме и двете, а и цока основно преди всеки сън). Много ми е удобно и приятно, но така навън изобщо не иска да суче.Тогава се налага или спешно прибиране или след голям рев си цоква малко колкото да издържи още малко.  Не знам дали не и харесва позата( в повечето случаи не иска изобщо да я гушна легнала) или просто отказва да суче навън.В къщи опитвам да и давам гушната, но тя почти винаги само малко си хапва и чака да си легнем и да спинка.Случвало ли се е на някого такова нещо?
Виж целия пост
# 1
Ъхъммм при моите синковци е така, навън само в слинг, у дома ако не съм легнала - също.
Виж целия пост
# 2
И ние сме така от няколко месеца, ако не е легнала, само ме облизва, въпреки че не заспива след всяко кърмене (нали е вече дърто магаре Laughing)
Виж целия пост
# 3
и ние сме така от втория месец след кърма4еска ста4ка !
Виж целия пост
# 4
Момичета да си призная мислех, че е така само с моето момиченце, но явно не е!
Виж целия пост
# 5
Плаша се.Ясен напоследък го кърмя винаги в легнало положение, да не стане и при на с същото след време? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Опитай да смениш позата щом го дразни детето, например със седнало положение, повечето кърмачета се забавляват така.
Дано се получи, че те разбирам напълно, вместо да се радваш на свободата на кърменето ти се обременяваш.
Виж целия пост
# 7
Моето бебче сучеше гушнато до третия месец. Оттогава го кърмя легнала или надвесена над него  Mr. Green (много сме смешни, но пък и на двама ни е удобно).
Когато сме навън го слагам да седи в скута ми. Суче, но не както в къщи, много се върти.
Виж целия пост
# 8
Да се похваля - вчера сука седнала в морската - голям майтап беше и голямо въртене, но поне малко успя да си хапне!А и тя не суче като другите бебета - да суче и накрая да спре като се е нахранила.Тя суче така - сукне малко ,поогледа се, повърти се, пак се върне на гърдата.Но така няколко пъти и поне успя нещо да хапне детето.Благодаря ви мамчета! smile3525 smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия