Частна детска градина "Ерих Кестнер" ?

  • 1 145
  • 5
Днес записах Мария в тази детска градина. Дъщеря ми е алергична и до сега не е ходила на градина.
Страшно много се притеснявам, защото тя не се е отделяла до сега от  нас и не е имала много контакти с деца.
Много моля майките на дечица, които са посещавали или посещават тази детска градина да споделят с мен своите впечатления.
Отношение на персонал. Дали децата се адаптират лесно и ходят на градина с желание? Допускат ли се болни деца в градината. Как стои въпроса с хранат...  Ще съм много благодарна за всякакви мнения.
Защото в момента ми се е свило сърцетооо    Blush
Виж целия пост
# 1
Ако питаш моята щерка, това е най-прекрасното учебно заведение на света  Simple Smile
Тя не е била в градината, в училището, но имам наблюдения за храната и персонала. Храната е хубава и разнообразна и се съобразяват с алергии, вегетарианство..... Прави се на място. И за персонала само хубави неща мога да кажа. Децата от градината си имат и собствен двор и не се мешат с учениците.
Не знам дали те успокоих, то вярвам, че всичко ще е наред с детенцето ти и ще видиш, че и то като моята дъщеря ще е щастливо, че е там  Peace
Виж целия пост
# 2
Здравейте, Toby !
Моята дъщеря също е записана в "Ерих" и тъй като и на нас ни е за първи път , не мога да споделя много впечатления.
Ние градината я избрахме /макар че бяхме приети и в държавна/ по препоръка на наши приятели, чиито близко дете учи там. Те твърдят , че детето , което по техни думи е "глезено" ходи с голямо желание и персоналът е внимателен.От разговора който аз имах с директорката разбрах, че деца със сиропи за кашлица и антибиотици не се приемат, но в случаи на необходимост допускат да се носят витамини, противоалергични и пр. медикаменти. Сутрин/ не помня точно дали всеки ден или само в понеделник/ мед. лице ги преглежда и болните деца се връщат. Но думите на д-рката все пак бяха, че " децата боледуват". На мен обстановката ми се стори спокойна, не забелязах припрян и нервен персонал. Едва ли всичко е идеално. Направи ми впечатление например, че в менюто за деня фигурираше закуска с кренвирш, а такова нещо моята щерка не е вкусвала никога. Храната се приготвя на място в кухнята към училището, като е съобразена с възрастовите потребности.
За друго не се сещам.
Аз също ще съм благодарна ако някой друг даде повече информация
Поздрави  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Toby каква е възрастовата граница-от 2 или 3 годинки приемат?Племениците ми я посещаваха още при създаването но тогава бяха в предучилищна и продължиха до 7-ми клас.
Виж целия пост
# 4
Приема на деца в градината е от 3г. в първа група.
Виж целия пост
# 5
Благодаря
Каква е  сега таксата за детската градина без транспорт ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия