Глътна хартия....Какво да правя?

  • 16 264
  • 36
Малката налапа една хартия и мисля,че е глътнала малко.Какво да правя?Да е заведа ли на доктор?На някой от вас случвало ли се е?Моля ви кажете ми какво да правя.
Виж целия пост
# 1
изчакай да я изака Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Нищо, ще я изака. Йоана е яла хартии, костилки, дърво от моливи и какво ли още не. веднъж изака две копчето от онези глупави пластмасови gsm-и, дето свирят ужасно. Копчетата са гумени, но... тя и тях погълна Joy
Виж целия пост
# 3
Не пишеш колко е малка малката  Wink
Но не мисля 4е има нещо фатално.
Лошо е, ако на момента се задави, ина4е не виждам проблем.
Виж целия пост
# 4
До колкото знам не е толкова опасно "хапването" на хартия. Ако искаш звънни за всеки случай на педиатъра на бебето.
Виж целия пост
# 5
Добре!Успукоих се малко.Сега ще чакам да се изака да видим какво ще излезе. Laughing
Малката е на 11 месеца.
Виж целия пост
# 6
До колкото знам не е толкова опасно "хапването" на хартия. Ако искаш звънни за всеки случай на педиатъра на бебето.
Не се шашкай излишно. Нищо няма да й стане на сладураната от "хапването" на малко хартия.
Виж целия пост
# 7
Нищо няма да и стане PeaceНе се притеснявай,ама изобщо!
Виж целия пост
# 8
Нищо й няма, ще я изкара.
Виж целия пост
# 9
И моята яде салфетки на 8 месеца. Като ми се ухили и видях парченцето на езика й, но докато се натуткам да го извадя и тя го глътна (много доволна от себе си  Mr. Green). Нещо не го видях в акото, но предполагам, че го е "усвоила"  Sick
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета! Hug
Виж целия пост
# 11
На нас в Пирогов ни поставиха на диета след като бяхме хапнали едно пластмасово парченце от играчка. Та ядохме повечко картофено пюре два дни и всичко беше ок. За хартията няма проблеми малко целулозка Laughing
Виж целия пост
# 12
О, на 11 месеца яде хартия! Напълно позната картинка. Mr. Green
Дъщеря ми ядеше салфетки като невидяла.
Нищо му няма на детето. Ще изака хартията, няма проблем.  Grinning
Виж целия пост
# 13
Още колко ще изяде, докато разбере и осъзнае, че това не е за ядене и има мн по-вкусни неща от хартията.... Joy
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай, според мен няма нужда от лекар. Колко още неща ще опита....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия