Чат-любов или перфектната илюзия

  • 2 432
  • 17
Връзка ли е общуването в чата с хора от другия пол?Може ли да възникнат чувства и доколко са истински те,при положение че не познаваш човека отсреща?Очаквам мнения по тези ? и лични преживявания тук.Ще ми бъде интересно да науча и вашето мнение.Благодаря че отделихте от времето си за мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
чак пък връзка... не бих казала.
Но има много семейства, които са се запознали в чат-а.
Виж целия пост
# 2
С мъжът ми се запознахме в кюто..преди  3 години и половина. Много неща се случиха от тогава. Смятам, че е възможно да възникнат чувства и да са истински в чата...даже за себе си съм го доказала вече Laughing.

п.п. Но имам още ок.70-80 човека, с които си квакам, без да съм се разчувствала - ей така купон да става Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Със съпруга ми се запознахме преди две години в чата  Laughing имаме дъщеря... обичам си го...
Виж целия пост
# 4
Аз смятам ,че е възможно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Пак се почна с интернет-любовта.  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Пак се почна с интернет-любовта.  ooooh!

И какъв е проблема?

Всичко е възможно! Доказателства за себе си имам, но не не ми се изпада в подробни разкази.
Виж целия пост
# 7
Аз по едно време много се бях запалила и даже ходех на срещи от чат. Обаче почти винаги бях разочарована. Като си пишете изглежда симпатяга, а наживо - живо дърво!
Виж целия пост
# 8
"Връзка" в широкия смисъл- може би.

Но за чувствата- докато не си видял, докоснал, общувал отблизо с човека, трудно ще са истински. В интернет ако се влюбваш, може би е в представата си за някого, или идеала.
Виж целия пост
# 9
Може ли да възникнат чувства и доколко са истински те,при положение че не познаваш човека отсреща?
Да, могат да възникат чувства. Доколко истински са... зависи... ако се осъществи реална среща може и много истински да са.
Виж целия пост
# 10
Цитат
Може ли да възникнат чувства и доколко са истински те,при положение че не познаваш човека отсреща

Когато го виждаш, пак не е задължително да го познаваш. Колко двойки се разпадат точно когато започнат да живеят заедно, въпреки че са излизали Х години преди това?

Долу-горе така ми изглежда и чат-любовта и прехода от чат-срещи до физ. срещи. Нищо чудно да има чувства, при това истински.  Може би рискът да не е твоя човек е по-голям, защото пътят от чат-запознанството до семейните отношения е по-дълъг.
Виж целия пост
# 11
Вчера разбрах за мое много близко семейство че са се разделили именно поради интернет - връзка.Прераснала е в нещо по-сериозно.А бяха перфектно семейство ooooh!, с момиченце на 12.Леле не мога да повярвам!!!Мъжа като разбра каза че другия път като иде командировка взима модема за нета  с него Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Пак се почна с интернет-любовта.  ooooh!

И какъв е проблема?

Всичко е възможно! Доказателства за себе си имам, но не не ми се изпада в подробни разкази.

 yes thumbsup
Виж целия пост
# 13
сега ми се струва по-трудно да стане нещо реално хубаво и даже да се обвържат с брак хората! прекалено много секс се предлага и се консумира в нета, женени, разведени, неженени, даже  добре запо4нали запознанства с респект и тн, в един момент прерастват в -дай да те видя на плажа ил дай си тел. и после се по4ват простотиите! преди 7/8 г, имаше малко народ в нета и малко по-малко сексисти, хората пове4е търсеха сродни души в смисъл за сериозно обвързване! ли4но при мене ме спе4ели с липсата на  идеализиране на живота си или семейството си, най-ве4е мама я нарисува като пси- с вси4ките й недостатъци, 4е да си правя сметка ще оцеляваме ли или ще водим война!
Виж целия пост
# 14
Да наистина могат да възникнат чувства.Точно това се случи с мен преди 2месеца.Уговорих си среща с човек от кюто на морето.И както може би се досещате пламна някаква искрица,захвърчаха едни флуиди и така .Всичко беше много прекрасно, но разстоянието на което живеем е много голямо-всъщност сме от различни държави и от това ми е много болно.Но въпреки всичко никога няма да съжалявам за тази моя среща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия