какво да купя?

  • 591
  • 10
Здравейте, момичета

В неделя моето дете прави 40 дни и ще ходим на църква, за да му се чете молитва.

Моя въпрос е: какво се носи в църквата? Какво да купя? Ще бъдем само аз и мъжа ми и моята племенница.
Виж целия пост
# 1
питай в самата църква,те ще ти кажат,имат си различни искания,съжалявам,но не си спомням ние да сме носили нещо newsm78
Виж целия пост
# 2
Мисля, че нищо не се носи!
Само ви се чете молитва за здраве на теб и детето.
Но за всеки случай попитай в църквата.
Виж целия пост
# 3
Носи се дар за Богородица - хляб и нещо друго за хапване, но зависи да не се падат пости. Все пак попитай в църквата.
Виж целия пост
# 4
На нас ни казаха, че нищо не се носи задължително. Може да купиш нещо детско/дрешка например/ и да я оставиш на иконата на Богородица за здраве. Ние така направихме.
Виж целия пост
# 5
Носи се дар за Богородица - хляб и нещо друго за хапване, но зависи да не се падат пости. Все пак попитай в църквата.
Peace подкрепям, само, че в момента наистина се падат пости  Wink
Виж целия пост
# 6
Занася се нещо - дар за Богородица.
Аз занесох бяла , нова кърпа и цветя, но не откъснати , а една малка саксийка (май теменужки бяха).
 Peace
Виж целия пост
# 7
Аз си бях взела една китка здравец и цветя, приготвени от майка ми. С тях попа ни поръси при самата молитва. Мисля, че оставих и някакви пари на иконата на Богородица.

Хич не ми допада идеята да се оставя детска дрешка в църквата... досега такова нещо не съм виждала никъде. Обикновено се оставя нова кърпа, цветя, пари.
Виж целия пост
# 8
Бих занесла бутилка хубаво червено вино и голяма питка със сирене  Peace
Виж целия пост
# 9
Бих занесла бутилка хубаво червено вино и голяма питка със сирене  Peace
Същото,само че питката да е без сирене по мое мнение-все пак са пости! Peace
Виж целия пост
# 10
Ние само си купихме свещи от църквата и нищо друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия