Ей такова място търся за семейната почивка! Ако имате идеи-споделете.

  • 1 184
  • 9
Та решили сме да отидем септември месец на почивка на моренцето и вече няколко дни ровя докато ми се завие свят из интернет и все не мога да се спра на нещо.

ИСКАМ:

- Да има оградена градина отпред да пусна детето вечер да поиграе /на хубав къмпинг с бунгала много бих се зарадвала/;
- Да има тераса с масичка стаята  /масичката за кафенца, а терасата основно за простиране/
- Да има хладилник и телевизор в стаята;
- Би било чудесно ако има възможност нейде да се сготви /не държа да е в стаята, може да е някоя обща кухня/;
- Плажа на местноста да е хубав;

Хрумва ли ви нещо?   newsm78 Можете ли да дадете предложение? А ако пуснете и линкове ще съм ви вечно благодарна  Hug   
Виж целия пост
# 1
Ние ще ходим тук  www.mbriz.com не намерих никъкви коментари но се надявам да е добре. Аз имах същите изисквания, като се обадихме момичето каза че е заградено и има охрана та няма опасност баткото  да хване по Странджа.Казах й че сме с бебе и тя ни предложи къщичка с малък бокс нямало ги в сайта но ги предлагали от тази година.
Аз търсих мнения но не успях да открия нищо, надявам се да ни хареса.А и питахме за интернет но няма.
Виж целия пост
# 2
Ей, това е чудесно! сега говорих с някаква намахана дама, която се опита да ми предлойи апартамента, но после като попитах за тези бунгала със боксчето ми каза и за тях. Цената, която ми предложи е 40 лв. , но боксчето не ставало за готвене  Rolling Eyes Ставало за претопляне ... не че може някой да ме спре да си сготвя една супичка  Wink
Виж целия пост
# 3
Много ми хареса. Очаквам с нетърпение да споделиш как е в действителност. Пожелавам ви приятна почивка.
Виж целия пост
# 4
Ваня П, ти кога ще ходиш?
Виж целия пост
# 5
www.boilkhan.hit.bg
Виж целия пост
# 6
От 25.08 ама на мен ми го предложиха за 55 лв. Joy Чак ми е чудно че нама никъкви отзиви.Аз искам такова място и някъде в балкана
Виж целия пост
# 7
От 25.08 ама на мен ми го предложиха за 55 лв. Joy Чак ми е чудно че нама никъкви отзиви.Аз искам такова място и някъде в балкана

Aз не съм много по почивките на балкан, но сестра ми ходят редовно на Априлци и са много доволни.
Виж целия пост
# 8
Ама нали искаш да е с плаж  newsm78 Ако искаш все пак на планина, препоръчавм ти финландското селище в Боровец. Къщата излиза към 50 лв. на вечер за 4 човека / спалня и легло на два етжа /, има кухня с мивка и печка и хладилник, има хубава веранда, оградено е, има люлки и пързалка. Аз лично съм много доволна.
Виж целия пост
# 9
На балкана след морето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия