Дали е нормално...за девети месец

  • 1 415
  • 26
Здравейте, днес бях на консултация.Вече започвам 39седмица а не усещам никакви подготвителни контракции. Това нормално ли е, че ужасно се притеснявам. Според видеозона бебето ми е голямо а изобщо не се е наместило, коремът ми е слязал само 1см Cry
Има ли нещо което да помогне за наместването на бебо?
Почвам да си мисля, че изобщо не смята да излиза.
Виж целия пост
# 1
Напълно нормално.
Виж целия пост
# 2
Нормално е, аз въобще не разбрах какво е това контракция предишната бременност.
Виж целия пост
# 3
Ще ти помогне клякането .... с разтворени настрани колене ... клякваш и стоиш така... също и  качване и слизане по стълби и ходенето изобщо...
Виж целия пост
# 4
нормално е.
Виж целия пост
# 5
Нормално е, бъди спокойна и не го мисли  Hug
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай. Моят корем падна в 40-тата седмица един ден преди раждането, а първата контракция я усетих 3 часа преди да родя, дотогава изобщо не знаех какво е това и се чудех дали ще го позная. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
и при мен беше така Peace леко раждане
Виж целия пост
# 8
Аааа, ще излезе не бой се Mr. Green. И на мен контракциите ми започнаха с раждането предния път, та ги помислих за подготвителни, пък те били истинските. Така че е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 9
И при мен е така,чувставам се по същия начин като теб....и все се питам кога
Виж целия пост
# 10
Здравей, аз също съм в 39г.с и още не съм усетила никакви подготвителни контракций та и аз като теб се чудя дали е нормално.
Виж целия пост
# 11
Благодаря, вече се поуспокоих че не съм само аз. Мисля да опитам да се разхождам повече дано има полза, че бебо ако реши да закъснява ще стане прекалено голям за да го раждам нормално т.к. съм с тесен таз.
Виж целия пост
# 12
Същата работа съм и аз,нямам никакви контракции,абсолютно нищо.Все едно няма да раждам направо....
Единствено междукрачието ме боли от време -навреме,ама то това вече месец и половина.
Без подготвителни контракции как се ражда после,не знам newsm78.Поне гледам ,че май не съм единствената....
Леко раждане ти пожелавам  bouquet
Виж целия пост
# 13
И при мен положението е абсолютно същото никакви контракции но поне виждам,че не само аз съм така  Hug
Виж целия пост
# 14

Без подготвителни контракции как се ражда после,не знам newsm78.
Съвсем нормално си се ражда  Peace При предишната ми бременност разбрах какво са контракции чак като започна раждането, а си родих без проблем  Simple Smile
Не се безпокойте, ходете повече!
Леко раждане   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия