Каква почистваща козметика за лице използвахте като тийнеиджърки

  • 1 697
  • 28
Дъщеря ми ,която скоро ще навърши 15 се опитва да се плеска с моите мазила Grinning които съвсем не са за кожата на младо момиче Опитах да й го обясня  това ,мисля че ме разбра ,но пък ме постави на тясно с въпроса с какво да си почиства кожата на лицето. Мислих мислих и  се оказа ,че не мога да й дам съвет тъй като аз самата никога не съм ползвала на нейната възраст каквито и да било козметични средства ама сега времената са други въздухът  в градовете по мръсен сякаш и определено   има нужда от това .
Споделете  какви почистващи козметични средства използвахте  за   лицето когато  бяхте тийнейдържки  Praynig 
Виж целия пост
# 1
Използвах Клийн енд Клиър. Тогава общо взето беше първият чуждестранен продукт, който се появи на БГ пазара и беше изключително хубав. Сега нямам представа какво му е качеството.
Виж целия пост
# 2
и аз използвах Clean & clear...

в зависимост от средствата може да използва 3-те стъпки на Клиник и овлажняващ крем  Peace

ако има някакви проблеми -мазна  кожа,пъпки всички серии PURE-са за младежки кожи!
Виж целия пост
# 3
Серията Алое на Орифлейм, бях много доволна тогава
Виж целия пост
# 4
Имах възможност и ми пращаха от чужбина - Ив Сен Лоран, имат специална серия за пубертети.
Виж целия пост
# 5
Тоалетни трици
Виж целия пост
# 6
Серията Алое на Орифлейм (измиващ гел и овлажнител)и кестенови трици.
Виж целия пост
# 7
Преди около 15 години най-подходящо за почистване на грим беше бебешкото мляко Па-Па. С това се почиствах. WinkЕдна бръчка нямам Wink
Виж целия пост
# 8
И аз преди 15 г. бях тийн - миех си лицето с обикновен сапун.  ooooh!
После пробвах трици, но ми дращеха и зачервяваха кожата.

Добре, че сега на пазара им серии за младежи.
Виж целия пост
# 9
Почиствах лицето си със салицилов спирт - кожата ми беше мазничка в онези години Embarassed.Незнам дали е правилно , но ми действаше добре,а и ми се махнаха така наречените черни точки Peace
Виж целия пост
# 10
гарние:)
Виж целия пост
# 11
Сега има прекалено много разнообразни продукти и по-добре да не се злоупотребява с тях. Па-па наистина е добър вариант, ако трябва да сваля грим и ако няма проблеми с кожата. Ако има малко пъпчици или акне, има цяла серия на Avene - измиващ гел, почистваш тоник с талк, лек хидратиращ крем. Това е медицинска козметика и е на високо ниво. Не съм съгласна с препоръката за 3-те стъпки на Clinique, тъй като са прекалено агресивни.
Виж целия пост
# 12
Ами аз до скоро я използвах-серията на Гарние ПЮР PeaceМного съм доволна от нея Peace
Виж целия пост
# 13
Аз от Ейвън си поръчвах,но наистина в момента има много предложения
Виж целия пост
# 14
Първо си бях взела козметика от сериите за проблемна кожа. Оказаха се много неподходящи, защото съдържат алкохол и силно дехидратират кожата. После почнах да чета и да се интересувам повече и си купувах почистващи лосиони и тоници за нормална кожа. Правех си и маски с хума или готови купени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия