С бебе във ваната:)

  • 706
  • 12
Иска ми се да пробвам "водно" кърмене Grinning
Някой опитвал ли е?Дайте малко практически съвети, че ме е страх да не изпусна бебето във водата.
Виж целия пост
# 1
Как ще го изпуснеш, нали ще го гушкашдокато си полулегнала? Или не ти разбрах въпроса добре? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
А какво точно представлява това?
Виж целия пост
# 3
Влизали сме, не за да се кърмим, а за да поплува, но като огладнее, сам си намира гърдите. Страх ме беше в началото, чак около 4 месеца се престраших, но вече беше късно - мисля че към 3-ти изгубват инстинкта да задържат дъха си, когато потопят главичката. Няма нищо страшно, много е приятно, тялото на мама е отдолу и подсигурява всичко.
Виж целия пост
# 4
Страхотна идея!Не съм се сещала...Само придържай хубаво бебо,че какви хлъзгави стават телцата им от водата.
Виж целия пост
# 5
Можеш да завиеш бебо с лека тензухена пелена ако е много мъничък за да не се хлъзга и докато свикнеш и спре да те е страх. В Япония най-често така къпят бебетата от новородени!
Виж целия пост
# 6
Тони се къпе с баща си във ваната откак се е родил.. Много е готино! Е, не го е кърмил  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.
Виж целия пост
# 8
Странно.За първи пъ го чувам.Все пак ще съм се изкъпала преди това, а и следвайки тази логика, при гушкането и целуването на бебето също му се предават микроби.
Виж целия пост
# 9
Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.

Те къде ли не щъкат  Mr. Green
Къпем се заедно, спим заедно .. Нищо не съм стерилизирала..
Всеки сам си решава колко стерилно да си гледа детето..
Виж целия пост
# 10
ха не ми беше хрумвало Grinning
Виж целия пост
# 11
Много интересно звучи Peace,дано и на двамата ви носи наслада Hug,за теб отпускане а за бебо манджа,както се казва с един удар два заека  Laughing
Виж целия пост
# 12
 То докато напълниш ванатааа, па да се наместиииш... И накрая да се окаже,
че бебето ти /ми/ от мокра цица не ще да суче, хахаха! Установих го отново
на плажа - не ще да суче мокра, че и солена цица! Успех! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия