съвети

  • 713
  • 8
здравейте,реших и аз да се включа,много ме боли и затова ще споделя,мойта етърва е по голяма с 3г от мен и с 7г семеен стаж,когато аз се омъжих веднага свекито ме оведоми за нея чее малко особедна.минаха години и разбрах че етървата е на педиастал/има полу више/с нея се съобразяват а мен командват и не ми зачитат мнението,не искам да се изхвърлям но искам да дам ясна представа за това което съм аз:помагах финансово с служ.пари и физически,в началото на брака ми самата аз имах финансови затруднения и свекито помогна,а етървата по други хора го коментирала саркастично"добре са копуват им хляб и саламче"през това време и тя влачи .вторите и коментари бяха преди три години ,това преля чашата от тогава не искам да я чувам,та и свекито,случката беше заради здравето на мъжа ми.кажете ми моля ви какво да правя ,защото това се отразява на мъжа ми,тормози се че не се разбираме и не може да вземе страна
Виж целия пост
# 1
Аз нищо не разбрах
Виж целия пост
# 2
тази тема наистина е No:1
Виж целия пост
# 3
Аз пък разбрах, понеже имах подобна роднинска връзка. Ами ние "дадохме на късо" , стана ясно ,че няма да се разберем една-друга и почти прекъснахме взаимоотношенията. Контактите бяха сведени до минимум от моя страна, а мъжа ми ходеше да си се вижда с кака и толкова. Той беше разбрал, че няма как да бъдем приятелки с нея, понеже и той самия се дразнеше от държанието й.
Казах имах,защото вече нямам такава роднинска връзка!
Виж целия пост
# 4
харесва ми като американските филми,някой друг празник с близки роднини на маса и толкова, да не те знаят много как я караш,затова сега заради спазване на старите традиции си чукам главата как да направя живота на моя мил да се чувства добре около вички,докато го измисля  остявям го сам да си ходи при кака, батка и мама
Виж целия пост
# 5
Когато има точки се разбира малко повече.
Виж целия пост
# 6
Жена, в БГ само с делби, пари и роднински връзки се оплитат хората.Сами си правят проблеми.Я, вместо да се занимаваш с глупости-хвани малко граматика /продават в книжарниците учебници по български език за 4,5 и 6 клас/
Виж целия пост
# 7
Дръж се официално и любезно и толкова. Като му тежи, че не се виждате ходи 2 пъти в годината и се дръж нормално и леко дистанцирано. Без драми. И най-важното НЕ СЛУШАЙ КЛЮКИ, кой какво на кого казал няма да ти помогне по никакъв начин  Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен, мъжа ти трябва да тропне с крак пред мама и кака и да им обясни, че щом се е оженил за теб, трянва да се съобразяват с теб, а не да стои и да се терзае. Ако е мъж, да си стои на мястото, а на теб да не ти пука, я виж колко теми има за свекървите, вземи прочети съвети от колежките съфорумки, черпи опит от опитните.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия