НАИСТИНА ЛИ КОСАТА РАСТЕ ПО БЪРЗО ОТ ХИНИНОВА ВОДА

  • 122 126
  • 294
Момичета след страхотен косопад стигнах до подстригване -остригване 1.5 см толкова е дълга косата ми в момента .Полагам грижи пия лекарства и правя маски ходя със шалче докато малко порасне,ако знаете нещо за по бърз растеж моля за помощ наистина съм в деликатно полужение.
Виж целия пост
# 1
За съжаление преди години исках от чиста суета да ми порасне по-бързо косата. Пробвах доста упортито с хининова вода, но не растеше по-бързо. Но пък вчера прочетох какво пишеше на лосиона Себорал-за стимулиране растежа на косата, мойеш да пробваш цената е към 2 лв. и е на билкова основа-нищо не губиш. Дано ти помогне!
Виж целия пост
# 2
Така съм чувала ,но от моя опит ,мога да ти кажа ефект нямаше .Пробвай с билкова отвара от чемерика или  бръшлян .
Виж целия пост
# 3
мисля,че НЕ,
но,ще ти препоръчам стимуланта за коса на Икаров,
мисля,че ще останеш доволна  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета приемам всякакви съвети и препоръки,мисля че моята коса расте по около 1 см на месец така че ако не и помогна малко след 6 месеца горе долу ще мога да добия някаква що годе къса прическа.
Виж целия пост
# 5
Извинявай за въпроса - малко не е по твоята тема, а ма от какво ти е косопада? Питам защото и на мен от няколко месеца ужасно много ми пада косата и в момента ползвам един медицински шампоан против косопад, но като, че ли не виждам много голям ефект. А в аптеката ме уверяваха, че след второто измиване има резултат, а аз ползвам вече втора опаковка.
Виж целия пост
# 6
пробвай изплакване с отвара от коприва-но си купи коприва от пазара-т.е истинска, не онези боклуци от аптеката  Peace
надявам се не е на хормонална основа  Praynig
Виж целия пост
# 7
Знам ли - може и на хормонална основа да е, защото след вторто дете 6м влачих 8-10 кг и след това се подложих на зверска диета и за 2 м ги свалих и след това имах проблеми с цикъла. Гинеколога ми каза, че е от това - рязкото отслабване. Ще пробвам с копривата. Hug
Виж целия пост
# 8
ама си за бой ти...
ще се подлага на диета нашата? защо?
стискам ти палци само с това да се разминеш
Виж целия пост
# 9
Знам, че на Phyto продуктите са много добри. Имаше ампули или шампоан против косопад, малко скъпо, но си заслужава   Peace
Виж целия пост
# 10
Добро утро,момичета
Извинявай за въпроса - малко не е по твоята тема, а ма от какво ти е косопада? Питам защото и на мен от няколко месеца ужасно много ми пада косата и в момента ползвам един медицински шампоан против косопад, но като, че ли не виждам много голям ефект. А в аптеката ме уверяваха, че след второто измиване има резултат, а аз ползвам вече втора опаковка.
Ами никой с точност не може да каже ,ама за сега смятат че е от желязо -дефицитна анемия .Миналата година ноември почти без коса бях останала тогава 1 месец бях на ампули фито,тосле 3 месеца хапчета Ревалит и по 1 ампула на ден втривах.След 4 месец нещата се по-оправиха.Сега пак ревалит -хапчета,ампули,шампуан-калции,магнезии и цинк таблетки,витамини гератамин нео и коприва за пиене и втриване в косата .Съгласна съм на всичко само да има ефект доста е гадничко без коса .[/b]
Виж целия пост
# 11
Срещу косопад от желязо-дефицитна анемия си помага желязо + фолиева киселина, изписани от лекар. Всички косми по тялото започват бясно да растат. Казвам го от опит, аз пия Peace
Виж целия пост
# 12
При мен имаше ефект от хининовата вода-косата ми растеше мн бързо  newsm78
Виж целия пост
# 13
Срещу косопад от желязо-дефицитна анемия си помага желязо + фолиева киселина, изписани от лекар. Всички косми по тялото започват бясно да растат. Казвам го от опит, аз пия Peace
Аз също съм с такъв тип анемия и искам да питам какво желязо ти предписа доктора-от табл на Валмарк ли или Тотема?Аз пих след раждане тотема но без фолиева киселина но ефект нямаше.Помогнаха ми амп.на Фито и Матерна-тя междувпрочем е много добра и е продукт на фирмата дистрибутор на Мерц.
Виж целия пост
# 14
Аз също съм с такъв тип анемия и искам да питам какво желязо ти предписа доктора-от табл на Валмарк ли или Тотема?
Пия Тардиферон 80 мг + отделно фолиева к-на и съм много доволна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия