Писна ми

  • 1 976
  • 22
Писна ми вечно да мъкна някакви торби.
Излизам с малката и помъквам какво ли не, играчки, дрешка, водичката, мокри и сухи кърпички, и др., и др.,

Отивам само за мляко и хляб и излизам с три плика от магазина. И като се прибера, се оказва че съм забравила хляба ooooh!

Вечно влача нещо, като катунарка съм
Виж целия пост
# 1
На кой не му е писнало вече от това Rolling EyesКакво да кажем ние дето трябва  да мъкнем по две Joy
Виж целия пост
# 2
Мда,и на мен вечно ми се смеят,че съм като товарен катър и ръцете ми се удължиха вече ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 3
Познато ми е,затова си купих кола и сега не влача нищичко Crossing ArmsПреди излизам с малкия само за плодове,да обаче като купя от всичко по малко и ставам точно като натоварено магаре и малкия...един ден ми писна всичко това и проблема се реши
Виж целия пост
# 4
Аз съм много некоординирана и не се качвам сама в колата. Ще взема да се затрия някъде
Виж целия пост
# 5
Никога не нося нищо излишно.
Когато отиваме на разходка, преценявам какво е времето и вземам единствно някоя допълнителна блузка /нося големи дамски чанти и винаги има къде да я сложа/.
Вода не вземам отдавна - като ожаднеят просто им купувам малка бутилка, която след изпиването изхвърлям.
Играчки не нося - ако те искат да си носят любимите плюшени куче и мече, сами си ги носят.

Мразя да влача багажи...
А и пазаруването съм го оставила на мъжа ми  Mr. Green.
Виж целия пост
# 6
Купи си торба на колелца! Не се шегувам! И аз не шофирам и преди време съм ревала на спирката на автобуса с посинели ръце, през зимата и със 7-8 торбички, които ми прерязваха измръзналите пръсти! Съчувствам ти най-искрено. Сега ми се случва по-рядко, защото чакам мъж ми и в 21 часа като се прибере отиваме в Кауфланд за голям пазар с колата. Разбира се понякога ми се налагат извънредни покупки, но се старая да са рядко и не обемни и тежки.
Виж целия пост
# 7
Спрях да мъкна. Мъжете за украса ли са ?
Виж целия пост
# 8
Спрях да мъкна. Мъжете за украса ли са ?

Това искрено ме разсмя  newsm62 - благодаря ти!
Виж целия пост
# 9
Спрях да мъкна. Мъжете за украса ли са ?

Това искрено ме разсмя  newsm62 - благодаря ти!
newsm10 newsm62
Виж целия пост
# 10
мъжа ми пазарува и изхвърля боклука,когато сме навън той бута количката или носи нещо купено,наистина съм доволна Laughing
Виж целия пост
# 11
И аз съм така,инъче с  мъжо пазаруваме по телефона преди да се прибере Laughing
Виж целия пост
# 12
Товаря на количката-да е"жива и здрава"! Grinning
Виж целия пост
# 13
Никога не нося нищо излишно.
Когато отиваме на разходка, преценявам какво е времето и вземам единствно някоя допълнителна блузка /нося големи дамски чанти и винаги има къде да я сложа/.
Вода не вземам отдавна - като ожаднеят просто им купувам малка бутилка, която след изпиването изхвърлям.
Играчки не нося - ако те искат да си носят любимите плюшени куче и мече, сами си ги носят.

Мразя да влача багажи...
А и пазаруването съм го оставила на мъжа ми  Mr. Green.
Peace
Виж целия пост
# 14
Товаря на количката-да е"жива и здрава"! Grinning
И аз так правя за сега Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия