ходите ли с високи токчета в парка?

  • 4 202
  • 104
Доста често срещам това явление - в 10-11 преди обяд, събота и неделя нарисувани мадами с високи тънки токчета чаткат по алеите. Вие какво облекло ползвате в тези случаи?
Виж целия пост
# 1
Ходя често с високи токчета. В парка - също. Само дето не чаткам.
Виж целия пост
# 2
Това ми напомня, че днес изтървах надбягването на високи токчета което трябваше да започне към 17 часа... Смятах да ходя да викам за някоя мадама, но уви, изтървах  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Да, що?! И перлите си нося, ама едрия наниз. Аристократично е, някак си...
Виж целия пост
# 4
Не ходя с високи токчета,не можах да се науча Tired
Виж целия пост
# 5
Това ми напомня, че днес изтървах надбягването на високи токчета което трябваше да започне към 17 часа...
Току-що една от участничките обясни, че мотивите й били чисто феминистки - да докажела на мъжете незнамквоси  ooooh! Все едно китайка с "лотосови крачета" да заяви, че е феминистка...  Tired
Виж целия пост
# 6
Това по новините ли?Егати..И тях изтървах...  Close
Виж целия пост
# 7
Първото нещо, което ми хрумва е, че може да са снощни, да гонят махмурлука ...ама не съм сигурна..
Виж целия пост
# 8
Не.
Виж целия пост
# 9
Сформирам паравоенно формирование, което да защитава правата на свободно носене на високи токчета. Основната цел е да криминализираме налагането на всякакви ограничения относно това.

Виж целия пост
# 10
За последните 3 години съм сложила висок ток 2 пъти.
Не ми удобно да прекосявам половината град бутайки количката с детето на висок ток.
Виж целия пост
# 11
Навсякъде ходя с токчета дори и в парка.
Виж целия пост
# 12
Зависи от настроението ми, понякога ходя на токчета, но в повечето случаи съм обута в маратонки или сандали с равна подметка
Виж целия пост
# 13
Хайде да се повъзмущаваме отново на воля. Laughing
Какво ти пука как ходят другите? Ами ако са им късички крачетата на момичетата, що да не се опитат да се поиздължат?
На никого не пречат.
Виж целия пост
# 14
ходиш или не ходиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия