Къде има детски кът (в магазин, мол) в София за дете на 1,5 г.?

  • 2 381
  • 11
в повечето кътове искат детето да е над 3 г.Sad

къде приемат и по-малки?
Виж целия пост
# 1
в повечето кътове искат детето да е над 3 г.Sad

къде приемат и по-малки?


В Дървеница има един детски кът,не съм много сигурна от каква възраст почват,но със сигурност за 1.5 става щото съм водила племенницата там Simple SmileА също и в Патиланци има такъв бебешки кът
Виж целия пост
# 2
На последния етаж на Мола
срещу хотел Хемус, в дъното
на магазин Овиесе
Виж целия пост
# 3
само че трябва да седиш с детето, ако е под 3 годинки в Сити центъра, а в Мола на Стамбулийски можеш да го оставиш на тях
Виж целия пост
# 4
в CОМО има
Виж целия пост
# 5
в скай сити не вземат малки под 3 годинки
Виж целия пост
# 6
благодаря на всички Hug
Виж целия пост
# 7
в скай сити не вземат малки под 3 годинки

Това трябва да е от скоро. Аз съм оставяла там сина ми преди около 2-3 месеца, попълних си бланката и хайде на шопинг. Оставих го сам, само от време на време отскачах и тайничко надничах, за да се уверя, че всичко е наред и на плаче за мама.
Виж целия пост
# 8
Ходих в детския кът на Мола и казаха че бебо трябва да е на поне 20 месеца, а сега той е на 17 месеца

Поне всяка сутрин от 10 до 12 има бебешко парти и там ще ходим:) Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
за скай сити- в началото когато отвориха бяха съгласни да го взимат когато не е лудница, но вече- не
много тъпо, защото живея точно да скай сити и ми е адски удобно за пазар, ама те сега  и при наличието на само две деца вътре ми отказват да го вземат #Cussing out
да не е пък нещо лично към мен newsm78
Виж целия пост
# 10
за скай сити- в началото когато отвориха бяха съгласни да го взимат когато не е лудница, но вече- не
много тъпо, защото живея точно да скай сити и ми е адски удобно за пазар, ама те сега  и при наличието на само две деца вътре ми отказват да го вземат #Cussing out
да не е пък нещо лично към мен newsm78

явно ще трябва да почакаме да пораснат още малко:)
Виж целия пост
# 11
оказа се, че няма бебешко парти, а просто тогава е разрешено да влизат и бебета  и да си играят заедно с родителя

явно са им празни часове и гледат да го запълнят по този начин или гледат да хванат аудитория докато е малка:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия