Вградена маса за гладене

  • 7 957
  • 9
Може ли някой да ме информира и посъветва за тази вградена маса за гладене. Видях снимката и се заинтересувах, още повече че в момента правим ремонт на кухнята и ни предстои да направим проект за кухненско обзавеждане. Идеята е много практична и удобна, още повече  че се чудя къде да си прибирам масата за гладене. Ако е осъществима /не знам дали има фирма в Пловдив или околностите, която да предлага тази услуга и дали е финансово оправдана/ бих искала да я осъществя. Благодаря предварително!       
Виж целия пост
# 1
Такава маса видях в магазин за кухненско оборудване в кв Кючука на бул Македония. Точно срещу бившия РУМ Молдавия. Струва 200 лв.Тъй  като се интересувах ми обясниха ,че ако свърши,доставяли по заявка. Имай напредвид ,че  дъската е в кашонче и не се забелязва от вратата ,питай консултантката. Ако си купиш ,ми се похвали, и аз и се чудя за новата къща.
Виж целия пост
# 2
Благодаря mama66, ще проверя задължително, макар че съпругът ми като чуе цената  надали ще се навие за тази глезотия /но много практична/. Все пак ще се разходя до магазина и ще поразпитам по-подробно. Имам ли резултат -  ще пиша Grinning
Виж целия пост
# 3
На пръв поглед изглежда практична, но според мен не е точно така. Аз гладя в спалнята, в хола и в другата ни стая, според както се случи. Имам обикновена маса за гладене, която държа в килера.
Ако имам голям дрешник - бих си инсталирала там нещо подобно.
Виж целия пост
# 4
и аз се интересувам от подобен вариант за дъската за гладене. Някъде четох и за механизми от икея, но нямам спомен къде и как изглеждаха...
Виж целия пост
# 5
Лично за мен би била удобна в кухнята, защото сутрин ставам рано и се оправям точно в кухнята. Тя е и стаята, в която лятото сутрин е най-хладно и поради тази причина гладя там и то точно в този период на деня. Иначе и аз имам подвижна маса за гладене и понякога гладя и в други стаи. Тази идея е чудесна що се отнася до това, че намираш място за масата и от естетическа гледна точка е добра /масата не се вижда през цялото време/. Притеснява ме единствено дали ще има майстори, които да я направят професионално и естествено евентуално високата цена.
Виж целия пост
# 6
Каогато си провихме кухнята и аз исках такава дъска, но после се отказах. Фирмата, която ми прави кухнята предлагаше този механизъм. Предполагам и други фирми го предлагат.
Колкото до това дали ще ти я направят добре- важен е механизма. Ако си намериш такъв, едва ли е сложно да се закрепи отгоре една дъска за гладене.
Виж целия пост
# 7
Имам такава, но е вградена в гардероба в спалнята. Доволна съм, удобна е, пести място.
Виж целия пост
# 8
Имам такава, но е вградена в гардероба в спалнята. Доволна съм, удобна е, пести място.
Велева, дай снимка, моля те!
Виж целия пост
# 9
   От тези валежи в Пловдив /направо потоп на някои места/ не мога да отида до магазина и да проверя за масата. Надявам се тази седмица времето да ми "позволи" да го направя. Иначе и аз разчитам на снимка и повечко информация от Veleva. Благодаря!   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия