Какво е последното нещо..

  • 2 004
  • 39
Какво е последното нещо което е направил съпруга Ви за да Ви трогне така,че да се разплачете от радост?Питам Ви защото  се поскарахме затова,че мен нищо напоследък не ме трогвало ..така каза той.Помага ми в домакинството и каза,че дори и това не ме трогва,помага ми с детето и това не ме трогва(така казва той)да,но имам нужда от малко романтика.Това ежедневие понякога ме скапва.Казах му,че ако ей така без причина ми подари цвете би ме трогнало..казах го просто ей така..надругия ден дойде с букет рози..а аз пак малко му се скарах,че не трябва аз да го подсещам и неискам да го прави насила...малко си бях виновна..но.Как е при Вас?
Виж целия пост
# 1
Вчера ми купи плюшено магаренце. Да имало какво да ми напомня за него, докато го няма.  Joy Това е второто магаренце, но другото е голямо и не мога да го размъквам. Това си го сложих в чантата Mr. Green Купува ми книги, когато имаме пари и види, че много харесам някоя...
За съжаление, аз не правя нищо за него Sad
Виж целия пост
# 2
И мен нищо не ме трогва, камо ли до сълзи.  А за помагането - те го считат за голям жест, аз го считам за задължение.
Виж целия пост
# 3
един ден бях резервирала маса в един ресторант,просто ей така да разнообразим...той закъсня от работа ,загубихме масата и от тогава не правя никакви изненади...беше ми мнооого гадно!
Виж целия пост
# 4
съгласна съм и аз мисля,че това си е съвсем нормално,а не всеки път да му благодаря,като че ли кой знае какво е направил Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Докато бях в болницата преди и след раждането ми звънеше по мобилния и ми пукаше любимите ми песни или ткива с който да ми каже колко ме обича -докато слушах песента обикновено се разплаквах, защото той не е романтик и това беше...прекрасно
Виж целия пост
# 6
Заведе ме на море за 3 дни. Изненада ме с идеята..Стоеше с малката в стаята докато ходих на плаж ,той намери хотел на брега и като ставаше напечено простираше кърпа за сигнал да се връщам. А мислех че това лято море няма да видя.
Виж целия пост
# 7
понякога ми пише много романтични SMS   Laughing 
 
честичко като се връща от работа ми купува по някое цветенце   bouquet
Виж целия пост
# 8
Не помня. Нищо #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Помагането в домакинството не е повод за трогване.
Мен много неща ме трогват, обиновено съм щастлива,
когато предпочете мен пред някое свое любимо забавление.
Виж целия пост
# 10
подари ми най прекрасните 3 дни в хотел със СПА процедури,
и след една седмица пак се върнах ме там за още 2 дни   loveuuu

но, на мен не ми помагат нито в домакинството,нито за децата
Виж целия пост
# 11
Предложението му за брак Joy,преди три месеца(да уточня-живеем на семейни начала,дели ни само един подпис) hug
Виж целия пост
# 12
Като се прибира сутрин от нощна смяна и ми оставя винаги нещо(шоколад,картичка,цвете и др.)  до възглавницата,а на малката винаги и носи някаква играчка и е оставя в кошарката и.И така като се събудим си намираме подаръците.Много е хубаво и приятно.
Виж целия пост
# 13
На мен и в домакинството и с детето не ми помага.Ама какво да го правя,аз съм си виновна,защото все го щадях,уморен от работа,нощни смени...Те така им растат ушите.
Виж целия пост
# 14
На мен мъжа ми ми помага и в домакинството и с детето. А последния жест бе днес: върна се от пазар с шоколадова бонбонка за мен (ако са повече мрънкам, че ще надебелея) и малко по късно след като изчисти с прахосмукачка изведе дъщеря ни, за да мога да си дочистя и след това да си послушам музика увеличена до дупка (че бебчо надали ще удържи фронта ако му надуя някоя жица  Laughing). Страхотно се разтоварих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия