Доволни ли сте от продуктите на Ив Роше /Yves Rocher/?

  • 101 051
  • 487
Здравейте,наскоро си закупих един почистващ гел на Ив Роше,който доста ми допадна.Нямам,обаче други впечатления от тази марка.Иска ми се да разбера  най-вече дали кремовете им за лице са добри.Затова ще съм много благодарна ако някоя от вас е ползвала да сподели  bouquet



Магазин за София:
Адрес: бул. Витоша 63
и
Адрес: ул. Граф Игнатиев 37


Не съм сигурна дали имаше и в Пловдив, ще допълвам ако трябва

http://www.yvesrocherusa.com/control/main/ Американският сайт НE ДОСТАВЯТ ДО БЪЛГАРИЯ

http://www.yves-rocher.co.uk/ Английският сайт ДОСТАВЯТ ДО БЪЛГАРИЯ

Виж целия пост
# 1
Аз съм фенка на душ геловете.
Виж целия пост
# 2
Ролката на Роше мирише странно, но съм чувала че е хубава
Виж целия пост
# 3
Не.
Виж целия пост
# 4
Да, доволна съм от почистващия им гел за лице с лайка, от душ-геловете купувала съм ги от Германия
Виж целия пост
# 5
Аз съм фенка на душ геловете.

 Peace и пяната за вана. особено ванилията мирише разкошно.

друго не съм ползвала.
Виж целия пост
# 6
и аз все се изкушавам да си взема нещо на Роше ама..освен тоалетна вода МИНГ ШУ нищо не съм имала
Виж целия пост
# 7
Не, не съм, доста посредствен клас козметика, не купувам. За същите пари мога да си взема Виши например.
Виж целия пост
# 8
Миналото лято си бях взела дневния крем за лице от серията с лайка и помня, че доста ми допадна, но ако си с мазна кожа мисля че няма да е подходящ. Освен него съм ползвала само един ексфолиант за тяло Ванилия, но изобщо не съм доволна, не вършеше работа.

Мен ме интересуват лосионите за почистване на очен грим дали са добри. Отзиви?
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм само душ гел и съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Имам мляко за тяло Ванилия, 400мл, доволна съм. До скоро ползвах и парфюм Nature - идеален е за лятото Peace
Виж целия пост
# 11
знаете ли във варна къде има магазин на ив роше?преди години имаше до бонжура,имаха много хубави червила,фондьотени,но после го затвориха
Виж целия пост
# 12
Не съм доволна.
Виж целия пост
# 13
Аз много. Това ми е една от любимите марки козметика. Grinning
Виж целия пост
# 14
Доволна съм от повечето неща, които съм купувала и доста продукти съм повтаряла. Не съм впечатлена от декоративната им козметика - не си струва парите. От парфюмите не мога да си харесам аромат. Но козметиката за тяло и лице много ми допада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия