На море -на север или на юг?

  • 3 091
  • 26
Предпочитам спокойствието .
Виж целия пост
# 1
Следователно на север.  Wink
Но има и доза късмет. А и зависи какви условия искаш...
Виж целия пост
# 2
Винаги само на юг. Един път отидох на Север, не ми хареса. На Албена не е лошо, но като цяло на юг си е друго, там е моето място  Peace
Виж целия пост
# 3
Ако предпочиташ спокойствието отиди на северното черноморие, на южното е много пренаселено
Виж целия пост
# 4
Ако искаш спокойствие, изчакай септември.
И без това на морето току що заваля  Wink
Виж целия пост
# 5
На север е много по-спокойно и хубаво. До сега винаги сме ходили на юг, но много се пренасели. За съжаление цените на север са доста по-високи/говоря за хубавите курорти/ и ако не бяхме с малко дете, щяхме да отидем в чужбина за тази сума. Тази година бяхме на Слънчев ден http://www.sunnydaybg.com/ и сме доволни. Особено за почивка с малко дете за мен това е идеален вариант-хотела ти е на плажа, в АИ ти се включва всичко, които ти е необходимо, плажът е много чист, охранява се и няма много хора. Миналата година бяхме на Приморско и детето постоянно събираше фасове и боклуци по плажа. Но зависи какво търсиш, преди 5 години такъв тип затворен комплекс нямаше да ме устройва, но сега за почивка със семейството си е супер.
Виж целия пост
# 6
от три години само на южното ходим, въобще не ми пречеше да си почина. Тази година бяхме на Несебър и наистина не си починах но защото бяхме с детето  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
На Север е за предпочитане. по-чисто, по-спокойно, по-уредено.Е, разбира се и по-скъпо. Не съм ходила на почивка по южното, защото никъде не ми  е харесало, за да остана повече от 1 нощувка по принуда. На Северното съм почивала и на Албена, и на Св.Константин, както и на Златните, макар ,че съм т Варна.
Виж целия пост
# 8
Аз харесвам Созопол и Несебър. Не обичам курортни комплекси, въпреки, че хич не възразявам срещу Златните и св. Константин.
Виж целия пост
# 9
На север - Крапец
Виж целия пост
# 10
На север- Русалка.
Виж целия пост
# 11
Ходим само на юг.Не харесвам северното Черноморие Stop
Спокойствие,в днешно време,по морето-звучи ми като мечта Wink
Виж целия пост
# 12
Аз харесвам Созопол и Несебър. Не обичам курортни комплекси, въпреки, че хич не възразявам срещу Златните и св. Константин.
и аз така, но колкото по диво, толкова по добре се чуствам  Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Спокойствие и красота - на юг, надолу- Ахтопол, Варвара, Синеморец, Резово...
Виж целия пост
# 14
Спокойствие и красота - на юг, надолу- Ахтопол, Варвара, Синеморец, Резово...
ти май не си ходила скоро там Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия