Аз какво ти казах, ти какво разбра, или за разваления телефон.

  • 1 854
  • 20
Случвало се е на всички да кажем нещо, а събеседника да чуе съвсем друго. Или обратното.
Разказвам случка от вчера:
Казвам на мъжа ми да махне от котлона тенджерката, когато водата на картофите почти е извряла. И, понеже го видях, че се е вглъбил в компа, го питах какво съм му казала. Той ми отговаря, че съм го помолила да махне тенджерката, когато водата започне да кипи  Joy

Разкажете подобни недоразумения. Темата не е да обсъждаме моя мъж и неговия развален телефон. Предупредени сте!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не знам дали случката е точно за тази тема, ама нещо подобно се случи и у дома. Майка ми пържи кюфтета, но звъни телефонът и търсят нея. Казва на баща ми: "Обръщай кюфтетата!" и отива да говори. Като се връща, вижда кюфтетата вече черни като въглени, а баща ми старателно ги обръща а от едната, а от другата страна. На въпроса защо не е извадил кюфтетата от олиото, а ги е оставил да изгорят, той отвръща: "Ами ти нали ми каза да ги обръщам!" Laughing
Виж целия пост
# 2
По повод на разваления телефон се сещам за една случка.
На моя приятелка брат й живее в Испания, тя идва вкъщи да си говорят по Скайп. И му казва - "Що не вземеш да ми пратиш някоя дрешка" и той и отговаря "Не те чувам, Десо, нещо прекъсва"  hahaha
Виж целия пост
# 3
Това като оня виц: Мацка и пич седят в заведение и той я пита:
- Какво ще пиеш?
- Уиски!
- Няма "не искам"! Две бири, моля. Joy
Виж целия пост
# 4
     Поръчах на мъжа ми да ми купи шоколад Милка с яйчен пунш от магазина. Връща се ядосан и ми носи  обикновен Милка и бутилка плодов пунш. Щото никъде не намерил яйчен пунш, пък той плодовия бил жълт, като яйце... Grinning Аз му обяснявах че шоколадът е с пълнеж, но кой да ме чуе!
Виж целия пост
# 5
Дори и развален, при вас телефона все пак работи.
А колко е кофти когато говориш, говориш и накрая ти кажат :Извинявай мило попита ли ме нещо? #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Това май съм го разказвала: Ще ме изписват от родилния дом и моят мъж ме пита какво да носи. Изброявам му дрехи, бонбони и т.н. и добавям " и още два букета". Идва той на другия ден и наистина всичко купил, обаче за мен букет - нъцки Mr. Green Викам му "Къде ми са китките?", а той - Ми нали каза два... Как два, бе, казах ОЩЕ два! Мислех, че моят се подразбира...
Виж целия пост
# 7
На мен тук, във форумите ми се случи два-три пъти. Много неприятно, като не можеш да "разчетеш" интонацията на отсрещния...стават разминавания. А по темата- мъжът ми редовно оглушава избирателно.
Виж целия пост
# 8
На мен често ми се случва, поради това че понякога си мънкам под носа и има периоди, когато не ми се говори и усещам как казаното доста трудно стига до другия  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Пием кафе с приятелка и тя ми казва, че е канена на РД на мъж и се чуди какво да му вземе. Аз питам:
- Близък или далечен?
А тя опулва ей такива очи  Shocked и вика:
- Глупости! Риза и елече!
Виж целия пост
# 10
Баща ми вчера вижда върху хладилника кутия с целувки и казва на баба ми
- защо тука си сложила тези целувки
а гя му оговаря
- чесновия лук съм го сложила в мазето  hahaha
Виж целия пост
# 11
току що прочетох темата  "на вниманието на всички кобри във форума" като  "на вниманието на всички кобУри във форума"  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Не знам дали случката е точно за тази тема, ама нещо подобно се случи и у дома. Майка ми пържи кюфтета, но звъни телефонът и търсят нея. Казва на баща ми: "Обръщай кюфтетата!" и отива да говори. Като се връща, вижда кюфтетата вече черни като въглени, а баща ми старателно ги обръща а от едната, а от другата страна. На въпроса защо не е извадил кюфтетата от олиото, а ги е оставил да изгорят, той отвръща: "Ами ти нали ми каза да ги обръщам!" Laughing

На това съм се смяла с глас   Joy hahaha Joy  Joy  Joy  (мъж ми е програмист и би направил и отговорил същото  Laughing)
Както и на това  Joy Joy Joy
     Поръчах на мъжа ми да ми купи шоколад Милка с яйчен пунш от магазина. Връща се ядосан и ми носи  обикновен Милка и бутилка плодов пунш. Щото никъде не намерил яйчен пунш, пък той плодовия бил жълт, като яйце... Grinning Аз му обяснявах че шоколадът е с пълнеж, но кой да ме чуе!
Не се сещам нищо по темата, но ви благодаря от сърце, че ме разсмяхте така   bouquet
Виж целия пост
# 13
Имахме барче и веднъж един клиент идва за кафе ,но в този момент спира тока и аз му казвам     -Няма ток ,не мога да ви пусна кафе.А той отговаря-Нищо в пластмасова чаша може.
Виж целия пост
# 14
Пием кафе с приятелка и тя ми казва, че е канена на РД на мъж и се чуди какво да му вземе. Аз питам:
- Близък или далечен?
А тя опулва ей такива очи  Shocked и вика:
- Глупости! Риза и елече!
Това е много смешно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия