липосклуптура- уголемяване на бюста

  • 679
  • 6
Здравейте момичета
Какво ще кажете за този метод?На мен ми харесва защото е от дупето към гърдите Laughing
Какви впечатления имате?Има ли мами който са си правили или искат да си направят?
Нека изкоментираме всичко в тази тема Hug
Виж целия пост
# 1
по-добри коментари ще получиш в този форум http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=1a35210657a14 … c595bfb0f01f26eaa  Peace

тук повечето отричат подобен вид интервенции  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Много добре звучи  като идеа, стига наистина да е трайно не съм запозната с процедурата.
Тогава защо всички използнат импланти?
Виж целия пост
# 3
Много добре звучи  като идеа, стига наистина да е трайно не съм запозната с процедурата.
Тогава защо всички използнат импланти?
и на мен ми е много интересно затова се надявам някой да си е правил такава операция и да сподели
Виж целия пост
# 4
Изчетох доста по въпроса и ако имам нужда от операция след кърменето ще е на този принцип.
Виж целия пост
# 5
Преди години се говореше че Аня Пенчева била направила така. Така ли е, обаче, нямам идея  Thinking

Аз лично нямам излишен материал по дупето, че чак в гърдите да ми го слагат. Ако ще се подлагам на някаква интервенция на бюста, то ще е с импланти  Wink
Виж целия пост
# 6
Изчетох доста по въпроса и ако имам нужда от операция след кърменето ще е на този принцип.

сподели малко инфо Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия