Как ще реагират половинките ви, ако ей сега решите, че не ви се работи повече?

  • 3 178
  • 88
Не знам защо, обаче от едно известно време ме обхващат едни....еретичнио мисли. То е ясно, че са невъзможни, но....почвам да се чудя на появата им. Свързани са с....желанието ми да не работя пак, за известно време....може и да е преумора, знам ли. ooooh!
Та , покрай това, се сетих да ви попитам-ако ей сега ви хрумне, че искате да спрете да работите за известно време или въобще, как ще реагират мъжете ви? Ще ви подкрепят ли, ще се изсмеят ли или ще ви кажат, че това е мисия невъзможна?
П.С. Чудя се дали да пусна и анкетка? newsm78
Виж целия пост
# 1
Дори това няма да го
накара да ме напусне
Виж целия пост
# 2
Дори това няма да го
накара да ме напусне
Не иде реч за напускане,ооо, не. Далеч сме от тази фаза, все пак, на нашата възраст драмите по-трудно се правят. Аз питам дали ще приемат решението ви? И за колко време? Thinking
Виж целия пост
# 3
Аз съм отправяла такова предложение, т.е. под формата на : "Работи, че да не работя аз"  Laughing в кръга на шегата, но той пък ми е казвал, че ако можем да се отглеждаме само с неговата заплата, няма нищо против аз да си стоя вкъщи и да си правя каквото си искам.

Друг е въпросът, че аз от бездействие бих се побъркала. Т.е. идеалният вариант за мен е - работа от вкъщи, без шефове, може и само за чест и кеф. А и слава.
Виж целия пост
# 4
Няма да ми се зарадва особено... Rolling Eyes Не от финансова гледна точка, а защото е на мнение, че жените не трябва да губят социалните си контакти, седейки в къщи... blahblah
Виж целия пост
# 5
Аз съм отправяла такова предложение, т.е. под формата на : "Работи, че да не работя аз"  Laughing в кръга на шегата, но той пък ми е казвал, че ако можем да се отглеждаме само с неговата заплата, няма нищо против аз да си стоя вкъщи и да си правя каквото си искам.
Има една сума, която, ако той стигне в обозримото бъдеще, наистина бих поспряла да работя. Или бих работила в езикова школа "За Сталину, за Родину"-тоест, на хонорар, за нещо от сорта на 250-300 лв. на месец. То и сега бих могла, но.....лошо е човек да свикне да харчи. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Няма да се наложи да се допитам до него, защото ще се включи моята контра против такива мисли.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Няма да възрази изобщо  Flutter
Виж целия пост
# 8
хъх, ами на мен като спря да ми се работи и забременях Mr. Green само че този похват повече няма да действа...
Виж целия пост
# 9
Правила съм го - просто решавам че не ми се работи повече на това място и напускам Peace.Случило ми се е веднъж -  той ме подкрепи newsm10
Виж целия пост
# 10
хъх, ами на мен като спря да ми се работи и забременях Mr. Green само че този похват повече няма да действа...
Точно тази кауза , със забременяването, при мене е изключена, нали знаеш? Tired
Въпреки че би била и най-основателната.
Виж целия пост
# 11
хъх, ами на мен като спря да ми се работи и забременях Mr. Green само че този похват повече няма да действа...
Точно тази кауза , със забременяването, при мене е изключена, нали знаеш? Tired
Въпреки че би била и най-основателната.

айде бре, и при мен беше изключена. ама беше. хич не се отказвай.
Виж целия пост
# 12
Правила съм го - просто решавам че не ми се работи повече на това място и напускам Peace.Случило ми се е веднъж -  той ме подкрепи newsm10
Тц, не, не говоря за това. В такива случаи-когато се е налагала смяна на работа или напускане-ми е казвал "Спокойно можеш да търсиш и се оглеждаш 2-3-4 месеца.
За другото говоря-осъзнатото желание ДА НЕ РАБОТИШ за момента....за няколко момента... въобще.
Виж целия пост
# 13
Определено ще е много щастлив  Hug
Откакто ходя на работа почти за нищо
нямам време. Ако оправям къщата след
работа няма вечеря, ако има вечеря къщата
чака, ако взема да гладя, ни къща оправена,
ни вечеря. Определено откакто работя
всички в къщи страдат  Rolling Eyes
Явно или аз не мога да се организирам
или просто денят ми е малък  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Че к`во да ме прави,милия.То и без това съм на финала-и тая седмица и ме пишете подпираща блок 3 в Бъкстон /аре на кафе ако има някой наоколо/. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия