А на какъв/каква се правите?

  • 3 267
  • 91
мдам.
никой от вас не е това, което е... нали? по какво се различават реалното ви Аз и форумското Аз? по-нахакани, по-отворени, по-нахални, по-добри, по-красиви, по-умни? какво си прибавяте във форумската личност, а всъщност ви липсва?

аз, например, съвсем не съм толкова заядлива:)
вие сте...
Виж целия пост
# 1
мдам.
никой от вас не е това, което е... нали? по какво се различават реалното ви Аз и форумското Аз? по-нахакани, по-отворени, по-нахални, по-добри, по-красиви, по-умни? какво си прибавяте във форумската личност, а всъщност ви липсва?

аз, например, съвсем не съм толкова заядлива:)
вие сте...
Степен на нахаканост и отвореност-еднакви. За добротата-според зависи от човека.Ти самата можеш да го потвърдиш.
Единственото, което не се вижда във форума, е въздебеличкото ми дъ. Ма аз не съм го и отричала него. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Тук съм по-склонна да споря, в живота само ако ме предизвикат много сериозно. Иначе не се правя на някаква. Не ми е интересно.
Виж целия пост
# 3
В живота се хиля и лигавя повече  Crazy Тук си меря приказките, иначе съм по-спонтанна и плещя повече...
Виж целия пост
# 4
Не си създавам лъжлив образ тук -  вече с доста съфорумки се познаваме лично, което променя нещата значително  Wink

Да плюеш и да даваш акъл е много лесно, когато си анонимен, но нещата се променят .....нищо не се знае...  Laughing
Виж целия пост
# 5
Не си създавам лъжлив образ тук -  вече с доста съфорумки се познаваме лично, което променя нещата значително  Wink

Да плюеш и да даваш акъл е много лесно, когато си анонимен, но нещата се променят .....нищо не се знае...  Laughing

ето туй си мислех.. дали тези, които упорито отказват да идват на форумски срещи или да излязат по някакъв начин от анонимността си, не са всъщност съвсем различни от това, за което се представят тук? Laughing
Виж целия пост
# 6
аз, например, съвсем не съм толкова заядлива:)

Да, забелязах аз това разминаване, добре, че преди това те опознах, за да не ти се връзвам, като ме изяде грубо 2-3 пъти  Confused

Мисля, че съм си същата. Тук много говоря  Laughing, но иначе съм по-мълчалива. И се усмихвам много, а тук не личи.
Виж целия пост
# 7
Не си създавам лъжлив образ тук -  вече с доста съфорумки се познаваме лично, което променя нещата значително  Wink

Да плюеш и да даваш акъл е много лесно, когато си анонимен, но нещата се променят .....нищо не се знае...  Laughing

ето туй си мислех.. дали тези, които упорито отказват да идват на форумски срещи или да излязат по някакъв начин от анонимността си, не са всъщност съвсем различни от това, за което се представят тук? Laughing

Ами що, не е задължително, възможно е някой да не изпитва влечение към подобен род срещи от трети вид. Това, че ти, аз , Лео, трети, пети десети обичаме-и се кефим-не може да е меродавно за всички. Peace
Виж целия пост
# 8

свинявам се, аз бързо забравям такива неща, в момента не си спомням за какво е било. обикновено е реакция към нещо, а не към личност. Hug
Виж целия пост
# 9
аз, например, съвсем не съм толкова заядлива:)

Да, забелязах аз това разминаване, добре, че преди това те опознах, за да не ти се връзвам, като ме изяде грубо 2-3 пъти  Confused

Мисля, че съм си същата. Тук много говоря  Laughing, но иначе съм по-мълчалива. И се усмихвам много, а тук не личи.
Офф топик- ПАТКА С ПАТКИТЕ СЪМ АЗ!!!!!
Сега се сетих, че съм те видяла на срещата на 7 юли, добре, че заприказва Джулето. Беше май на нейната маса? ooooh!
Виж целия пост
# 10

Мисля, че съм си същата.

 Не си същата NaughtyОт една снимка и стил на изразяване не може да се долови същността ти!Хайде сега да не се обяснавам пред всички.

 Аз като започнах да пиша във форума бях кротка и скромна.Тук се "закалих" много.Сега съм лоша и заядлива не само тук, но и в реалния живот.Благодарение на форумските премеждия,  много от задръжките ми изчезнаха.
Виж целия пост
# 11
ето туй си мислех.. дали тези, които упорито отказват да идват на форумски срещи или да излязат по някакъв начин от анонимността си, не са всъщност съвсем различни от това, за което се представят тук? Laughing


Не е задължително да се познаваме от форумски срещи, има такива , които живеят близо, отчетни и др. групи да ги наречем по интереси, които се съберат  Wink
 Но да, много от хората са съвсем различни , но и причините за това също . Всеки си има мотиви-да са живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 12

до мен беше, да:) а ти и здрасти не дойде да кажеш
Виж целия пост
# 13
Мисля, че съм си същата. Тук много говоря  Laughing, но иначе съм по-мълчалива. И се усмихвам много, а тук не личи.

Не си от мълчаливите и на яве,но си изключително добър и приятен събеседник Hug
За усмивките си права,не спирай да го правиш-много ти отива! Heart Eyes
Виж целия пост
# 14

до мен беше, да:) а ти и здрасти не дойде да кажеш
Виноват, не бях съвсем в час, но да не правя оффтопик. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия