Къде мога да намеря обувки на Денди в София?

  • 1 467
  • 9
Аз,живея до Южния парк,в квартала ми не мога да намеря техни обувки,а и изобщо не съм виждала  такива в София.благодаря предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 1
При нас има почти във всеки магазин - само че повече гуменки. А иначе има точно преди Илиенци един представителен магазин на Денди - ако ти се ходи дотам сигурно ще намериш каквото търсиш.
Виж целия пост
# 2
meds - гледала ли си на пазара Ив. Вазов - там има едно магазинче за обувки...спец има много денди гуменки за обувки не съм се заглеждала....в смисъл не купувам и не съм се интересувала, но все пак може да провериш имат и обувки, може и денди да са....
Пада се ако влизаш от към трамвая (от към витошка) в най-дясната пътека (след плодовете и след първия ред бутки - на втория ред всъщност...)...
Виж целия пост
# 3
 Стил 99 в Младост и едно магазинче в Дианабад /намира се на главната улица между басейн Дианабад и супермаркет БМБ/. Peace
Виж целия пост
# 4
Вчера ходих до Пикадили в Мола,и незнам защо но се сетих за твоя въпрос.
Там има на Денди,но са гуменки и пантофки и май имаше и обувки.
Неразгледах подробно,че бебовече се изнерви от пазаруването.
Виж целия пост
# 5
в пикадили ли???
Виж целия пост
# 6
Да, в Пикадили при детските неща,не бебешките а детските.
Виж целия пост
# 7
Ние си купихме от магазина на Стил 99,  вчера, но имаше само тип гуменки.
Виж целия пост
# 8
Миналата година купувах денди от едно магазинче срещу входа на южния парк - на витошка.
Виж целия пост
# 9
В скала на "Денди" само на едро продават на дребно не.  В София има много магазини работещи с Денди "Стил 99" един от тях Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия