Каните ли дечица на гости в лошото време

  • 1 518
  • 30
Навън вали и с мъника се чудим на какво да играем:)
Мисля си да поканя някой за компания,но в Бояна дечицата не са много:(
И се питам аз ли го лишавам от занимания с деца или има нужда да поседи и сам:)
Виж целия пост
# 1
Моите деца, въпреки че са двама и за доста игри си партнират, определено се омърлушват, когато времето не позволява да излязат навън. Но те си имат много приятелчета /още от бебета, когато ги разхождахме с количките, се създаде една приятна тайфа дечурлига и ние, техните майки и татковци също се сприятелихме/ и не е никакъв проблем да поканим някое дете вкъщи или ние да отидем на гости. Когато са в по-голяма групичка по-добре се занимават и не се налага да им се измислят някакви специални забавления. За нас, родителите, също е приятно да пийнем по едно кафе в добра компания.
Виж целия пост
# 2
Обикновно каним на гости братовчед й, когото тя обожава.
Виж целия пост
# 3
Ами не, не го правя. Нямам умисъл, може би навик нямам. А и той с многото си спане... трябва да поканя детенце за 2 часа и да го отпратя  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Ами не, не го правя. Нямам умисъл, може би навик нямам. А и той с многото си спане... трябва да поканя детенце за 2 часа и да го отпратя  Embarassed
Изморява ли се достатъчно,за да спи дълго:)
Виж целия пост
# 5
Ами честно казано - не. Тя ходи на ясла и няма кога.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Да-те сами си идват..Сега имам 3 момченца и момиченце на гости PartyГолям купон,само дето малко силно викат понякога,ама поне ги гледам и съм спокойна какво правят.Сега си гледат Франклин,малко Yu-gi-oh,а иначе и с конструктора играят,на ''Не се сърди човече'',с хамстера...И наистина денят минав апо-бързо,щото тук не спря да вали
Виж целия пост
# 7
И аз каня гости. Или ние ходим. Иначе трябва да полудеем вкъщи.
Виж целия пост
# 8
Имамприятелка наблизо и с нея се каним взаимно,когато децата са здрави.А те са почти на една възраст и със сходни режими
Виж целия пост
# 9
Почти всеки ден на разходка излизаме 3-4 майки с техните деца.Когато навън времето е лошо и не позволява игри на открито, се редуваме и си ходим на гости. Hug
Виж целия пост
# 10
Ох, у нас е като хан. Постоянно има дечица на гости. Детето така свикна, а и на мен не ми пречат. Дори е забавно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
 И каним,и нас ни канят.Но моите са две и вече си се забавляват и без чуждо присъствие. Peace
Виж целия пост
# 12
Явно само ние скучаем,да вземем да поканим някоя майка с детенце живееща в "подножието на Витоща" за компания:)
Виж целия пост
# 13
Явно само ние скучаем,да вземем да поканим някоя майка с детенце живееща в "подножието на Витоща" за компания:)

  Ако визираш нас,нямам нищо против  Joy Joy Joy.Само че ходим на градина,че мама вече работи и ще бъде възможно само през почивните дни. Peace
Виж целия пост
# 14
Редовно у нас идва една "кака" на три години за да не е сама!Учудващо за мен е,ме се заиграват,ама мнго викат Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия