къмпинг в Турция

  • 1 587
  • 2
Момичета, някой ходил ли е на къмпинг в Турция и с какви впечатления е останал?
Виж целия пост
# 1
Момичета, някой ходил ли е на къмпинг в Турция и с какви впечатления е останал?
аз съм ходила на 3 през 2001 и съм с прекрасни впечетления от всички.
Първия в подножието на едно страхотно автентично каменно  градче-Асос(Чанаккале),на върха на което  храм на едикоя си богиня  Embarassed в неуписуемо красив морски  простор се вижда остров Лесбус ,а на долу по сушата до  брега на морето маслинови горички,а по самото му крайбрежие ,много  малки  къмпинчета ....вярно че тогава бяхме без деца,и търсихме други емоции,но получихме в замяна за около 2 лева  на човек ,голяма  чиста палатка ( не се наложи нашата да опъваме) опъната под дебела сянка на една смокиня ,вътре с матраци и чисто ухаещи чаршафи  Simple Smile,в къмпинга банята и тоалетната  бяха дървени къщички ,заведение с прясно уловена риба и други вкуснотии със сянка от трастика,а самия плаж беше с невероятно красиви (според мен ахати и ясписи) камъчета ,морето кристално чисто,евтино кану и други  благини....
Втория беше  близо до Ефес и Кушадасъ-луксозен  голям къмпинг със сив пясък  ,палми,слънцето залязваше в морето-невероятна гледка,горичка в която да опъваш палатки, много красиви градини  с цветя и приятни плажни заведения с много голям избор на храна.В тоалетната и банята дебела палма и открит покрив-небе ...
Третия близо до Измир - класически-на приятно подстригани  тревички под палми или други дръвчета опъваш,с басейн,заведение ,а крайбрежието доста скалисто и не сме ходили.
Като цяло се върнахме замаяни от отношението на турците  тогава,невероятно мили и усложливи хора,но пък по същото време  като се прибрахме, наши приятели са имали  много неприятни емоции по пътищата....счупил им се  вана и  ги нападнали "разбойници" и ги ограбили ,но пък били благосклонни  към тях защото  им оставили били пари колкото да се върнат,а и не взели  някъкви други много скъпи вещи  Hug-и разбоиниците им са по готини даже  Laughing
аз с нетърпение чакам малко дечицата ми още да  поотраснат и да тръгнем отново на там,защото засега още не смея   без да ми е уредено да тръгна....
Също така там  е по добре да се ходи  през септември примерно ,защото лятото е ад  Simple Smile
Има доста къмпинзи,ние си търсихме пътувайки и питайки хората,слизайки до Мармарис и обратно.Има и по  диви места има и голям лукс....зависи какво търсите....и най-важното е че всичко много евтино...по нормалните градчета...разбира се по курортите си има и скъпо
Виж целия пост
# 2
много ти благодаря за инфото   bouquet ще се възползваме  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия