Гореща августовска тема на мами от близо и далеч - 06.08-12.08

  • 3 023
  • 87
Хей, момичета, обяд стана, а още си нямаме седмична тема  Rolling Eyes

За да не се отпускаме съвсем в горещината, предлагам само лека закуска   chef




Лека и успешна седмица на работещите, и приятно мързелуване на почиващите!  Hug
Виж целия пост
# 1
Аууу каква е таз "лека" закуска  Laughing. Веднага се почерпвам, мерси Вес.
Минавам набързо за отчет. За мен днес е изключително мързелив, летен и дъждовен ден. Най-сетне се разхладих. Гърми постоянно, интернета ми чезне и затова си чета книжка, а като ми омръзне подхващам гоблена. Дано повали още няколко дни та да напредна малко.

Целувки за всички  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 2
Весела и усмихната седмичка на всички и от мен. Hug

Веднага грабвам от закуската на Вес   Heart Eyes Hug и бързам да поздравя на патерица рожденника на Joel ,мерси за тортичката и много радост да ви носи! Hug

Ralfieta,ника ми идва от  древногръцката митология. Wink
Астрея е богиня на справедливостта, защитница на правдата.
Дъщеря е на Зевс и Темида. Peace

При нас е слънчево ,но вероятно към средата на седмицата времето ще се развали. Tired
 
Лек остатък от деня на всички!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
да се обадя и а3 в седмичната Wink.....
ние сме на басейн те3и дни, че и при нас и3гря сльнчице Party....

Вес, имай милост де, на диета сьм ( 3а кой ли пьт и отново  ooooh! ooooh! ooooh! ), но на те3и вкусотии не се отка3ва  Hug Heart Eyes

Ралфи, кажи какво четеш? направо сьм  Whistling на тема книги....всички у дома са прочетени по няколко пьти, а на дружките - тоже....май е време да се почва на немски да се чете Crazy....как ще стане Thinking

утре отивам да плащам билетите 3а Родината Grinning...

 хубава вечер, бандата, и сльнчева седмица  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Добра вечер от гората
Моя милост си хапва диня и гледа футбол, прехваленият Байерн Мюнхен играе срещу някакво селско отборче и...му водят вече с 1 гол.
Има ли новозавърнали се от почивки и пътешествия?
Виж целия пост
# 5
Благодаря за хубавата закуска,Вес!  bouquet
Хмм вкусно,диетата може да почака.
На всички хубава и успешна седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Среднощен привет сладурани,
Тази седмица май редиците съвсем оредяха.
Аз вече съвсем загубих нишката - кой е на почивка и кой не е. Важното е пред всички ни да е една страхотна седмица изпълнена с хубави емоции.

mamKami - как сте вие с твоя юнак? Имахте планове за море май тази седмица, ще изчакате ли да се стопли отново преди да отпрашите към Черноморието или друго сте решили?
Пепи, как сте в гората - след днешния дъжд при нас дадоха първия сняг на връх Вихрен, та взех да ви мисля? Как са младежите?

amei - никак няма да съм ти от полза за ново инфо относно книгите. Почти не ми остава време за четене. Чета вече само лятото. Наскоро ми дадоха една стара книга на Гришам - Ударът - та него чета в момента. Пак приятелка ми даде и нещо леко - Повелителката на метлата, на Софи Кинсела(Не съм сигурна дали ще ми хареса обаче). Покрай манията за Хари Потър се замислих сериозно дали да не прочета и него.(Аз съм чела само първата част, за останалите реших че вече съм пораснала  Laughing)
То ако само четях щях доста да напредна - ама ту на компютъра, ту си шия гоблена, ту чета, а най-много време минава покрай малкия.
 Hug за теб и Шокито

Astrea - мерси за инфото, много добър избор си направила.   bouquet

Bec - как си мила, кога очаквате гостите?

Звездице, къде се губиш мила?
Карилиус и Алексчето също не съм засичала скоро май?
А и Калида изчезна, дали не е вече в щатите на почивка?

Горещи целувки  Heart Eyes и хиляди  Hug

Надявам се утре пак да се отчета, дано интернета не ме изостави, че тия дни си е едно тото.
Виж целия пост
# 7
привет , момичета Hug Hug Hug

минавам да пожелая успешна седмица и ще тичам че синчето ми е будно... Hug

само да се похваля , че имахме 3 цели сухи горещи дни и ги прекарахме тримката в градината- беше супер.. снощи заваля и температурата пак падна на около 20 градуса... Rolling Eyes

много  Hug и успешна седмица от мен  bouquet
Виж целия пост
# 8
Лека седмица и от мен   bouquet
Все още съм без компютър  #Cussing out Ralfieta сега като го няма компа и аз шия гоблен за разтоварване.  Peace
Момичета искам да ви питам нещо, понеже ще си ходим към България на 13, исках да взема на малкия портативен телевизор с двд, за да си гледа филм чета по пътя, той е на 5 години, искаме да го изненадаме и да му го вземем като подарък за рождения ден.......
Искам съвети според вас, струва ли си тази покупка, не че струват малко, ама ако се счупи веднага, ще ме е яд, той по принцип е много внимателен с играчките си?????????? newsm78
Имам предвид нещо такова http://www.elettrotop.com/ElettroTop/SchedaArticolo.action?artic … p;mark=TP$0014787
Лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 9
Бонжур и от мен!

Зайченце,тъкмо писах и видях ,че си постнала снимка. Peace
Значи ДВД портатиле  имаш предвид. Wink
Кумата ми беше купила и по пътя за морето ,мъжете отпред караха ,а ние си гледахме "Клеопатра".
Супер е ,особено за дълъг път. Wink
Мисля,че Крис е достатъчно голям и ще го опази. Peace

  В Медиауърлд има намаления ,виж тук

http://compraonline.mediaworld.it/webapp/wcs/stores/servlet/Cate … e=1&iscache=1

Кумата ми, го беше взела за 89 еуро. Wink
Виж целия пост
# 10
Гери, както винаги си супер  Heart Eyes  bouquet
Мъжо ще иде след работа да види дали ги има още  Peace
Виж целия пост
# 11
Добро утро и от мен!!

Вес, мерси за закуската почерпвам се със закъснение  Wink

Zai4enze , имам приятелка, която купи на дъщеря си такова и знам, че са много доволни- малката и тя.
Мисля, че си струва  Peace

Аз бях вчера пак на плаж.
Супер беше, покрай морето въобще не се чувства колко е горещо и влажно, защото със сигурност беше 45 и 60% влажност  #Crazy #Crazy
А пък водата е толкова топла, че е неприятна чак  Crazy

Пожелавам на всички една прекрасна седмица!!!
Виж целия пост
# 12
Здравейте на всички!  Hug И при нас заваля  Rolling Eyes, това лято нещо не е както трябва, но така по- го предпочитам, отколкото задуха и жегата в БГ Shocked.

Да питам и аз за това портативно ДВД - чете ли пиратски двд-та  hahaha? Защото имаме едно "нормално" двд Сони, което отказва да разпознае не само пиратски сд и двд, но и записани на компютър newsm78, та се принудихме да си купим и едно друго, куча марка Mr. Green, което чете всичко Laughing.

Амеи, кога ще тръгвате към Бг (може да си казвала, но явно съм пропуснала Blush). Малкото шоки водили ли сте го в Бг или сега ще е за първи път?

МамКами, и аз все така си казвам, че може да почака, ама в скоро време ще трябва да се взема в ръце  Rolling Eyes

Ралфиета, аз съм добре, уредих всякакви формалности тук, платих каквото имаше за плащане Money, и живот и здраве, чакаме гостите октомври месец. Даже успяхме да спретнем и среща в Париж с другите родители от Испания, и само се надявам от вълнение някой да не вземе да вдигне кръвно  Laughing и да изпорти работата Joy

Любиту, каква е тази влажност  Shocked, лелееее! Сигурно като излезеш навън и дрехите се залепват по теб и очертават де що сланинка има по тялото  Thinking Crossing Arms Mr. Green А банана ти направо ме разби  hahaha, какви сса тези упражнения?

Карилиус, ти писа в предната тема, аз пък ще ти отговоря тук  Simple Smile. Така е, Бг еър са монополисти, за съжаление и нискобюджетните компании все още не са заинтересовани от бг дестинации  Confused и щеш не щеш, си им клиент. А за прикачането в София не е лош вариант, само да не ви изгубят багажа.  Close

Къде ли са Калида, МамаБ, Майка? newsm78
Виж целия пост
# 13
ЛюбИтУ  аз пък ти завиждам за топлата вода. Вчера бяхме на басейн и Мартин се тресеше от студ след всяко излизане от водата. При нас е слънчево, но не се знае до кога; пак се очакват гръмотевици-светкавици. Ако не ми бяха часа при зъболекар и фамилната среща след 2 седмици щях и с автобус да съм отпрашила някъде на юг Rolling Eyes
Ах да,
добро утро от гората  Hug

Ralfieta, сакън не споменавай сняг Laughing имаме го достатъчно зимно време, не го ща и през лятото
Виж целия пост
# 14
Вес, така е, че и повече става  #Crazy
Както си ходиш и дрехите ти са мокри, сякаш си ги облякъл от пералнята и всичко ти е влажно и неприятно залепнало  Shocked #Crazy

Какви са тези дъждове, бре, хора  Rolling Eyes
И аз искааааааааммммммммм.  ooooh!
Тук дъжд не очакваме по-рано от декемри-януари, когато и се захлажда, става вечер до към 20  Mr. Green
Миналата година падна до 15-18 "зимата" и хората умряха от студ.
Като се навлякоха с дрехи, жилетки, ще кажеш, че е под нулата  Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия