детски ясли в "Суха Река"

  • 1 845
  • 9
рано ми е още да мисля за детската ясла, но факт -правя го. Искам да съм напълно подготвена (информативно) за нея,когато й дойде времето.
Бихте ли споделили впечатления от детските ясли в "Сухата Река"? Кои са те? Частни/държавни? Впечатления за тях....
Виж целия пост
# 1
Моят син е в 5 ОДЗ(с/у поликлиниката),и е много добре! Тръгна на 1г и 2 мес. В началото много се притеснявах(той плака няколко дни),но сега всичко е наред. Бяхме при сестри Христова и Чурешка и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
В никакъв случей в 74 ОДЗ при Петя е Снежа-кошмар някакъв-резултатът е косопад на детето.
Виж целия пост
# 3
В никакъв случей в 74 ОДЗ при Петя е Снежа-кошмар някакъв-резултатът е косопад на детето.

къде е 74 ОДЗ и какво точно е ставало там?
Виж целия пост
# 4
Зад спортното училище се намира 74 ОДЗ. Има две яслени групи-едната е ок /по-точно не съм чула нищо лошо/.Другата -лелички, по-скоро какички Петя и Снежа. От две места чух лоши неща-заключват дете в само в стая, защото се е напишкало. В резултат -силен стрес и заекване. Дето е спряно от ясла. Сега е на 4 и половина години, посещава 117 ЦДГ и е добре, но майката казва, че понякога сънува кошмари нощем и бълнува "Петя" Shocked.Не вярвам да ме лъже. Другата история е още по-страшна. Детето плаче всяка сутрин и вечер като го прибират. Казват, че там не плаче през деня. И получава косопад-силен стрес казват лекарите. Какво точно е станало и какво са му направили, никой не знае, в яслата казват че нищо не се е случило, но дали е така....просто детето трудно се адаптирало. Но аз пък за друг такъв случей не съм чувала-чак пък косопад....да плаче, да не се храни, да не ака, да, но косопад. Едва ли няма и тяхно участие.
Другата ясла, която проучих е тази при къщите, срещу бл.84. Там съвсем случайно една баба идва на обед в яслата и търси някой специално от персонала и влиза в кухнята. Предстоял е обед на децата и що да види бабата - направили си едно огромно плато от пилешко месце леличките и изстудявали бяло вино-да си хапнат, децата докато спят. На децата били проготвили само ориз! Shocked
Поради тези и други причини, аз записах моето дете на частна детска градина и за сега такива поне проблеми нямам.
Виж целия пост
# 5
айде ............градски легенди
Виж целия пост
# 6
айде ............градски легенди
Споделям, защото с мен споделиха. Ако искате го вземете под внимание. Запознайте се с директорката-всичко ще ви стане ясно. След като се търсят лични мнения, давам лични мнения. Убедена съм, че не са ме излъгали, просто няма за какво да лъжат, а и тези майки на потърпевши деца ги познавам лично. Интересно защо никой не казва лоша дума за 117 ЦДГ в Сухата река? А съм направила кажи речи социологическо проучване за нея.
А вие, ако желаете рискувайте при Петя и Снежа.
Виж целия пост
# 7
а може и да не са градски легенди. Аз пък не съм доволна от директорката на 5 ОДЗ, считам, че организацията там куца, пет пъти ходих в приемно и неприемно време и така и не се срещнахме, а никой от персонала не пожела да ми съдейства.
яслата срещу бл. 84 яслата на Шонев ли е? и за там майките говорят с половин уста, но не за всички групи. Единственото конкретно оплакване е за "закаляването", децата седят на 30 градуса вътре, после се изкарват навън потни, в яслата винаги има свободни места, явно там децата много боледуват.
Виж целия пост
# 8
яслата срещу бл. 84 яслата на Шонев ли е?
Да, тя е. Аз проучих и частната ясла на ул.Бесарабия. Там персоналът също не е на ниво, а пък като даваш повечко пари, това не се търпи. Пушат моля ти се, а децата без надзор. SadЗатова и пътуваме до Бояна чак
Виж целия пост
# 9
Моята дъщеря е в ДЯ 63 и нямам никакви оплаквания. Пуснах я когато стана на 1 год. - беше най-малката в групата, но лелите и обръщаха специално внимание и тя ходи с голямо желание там. Единственият недостатък е, че боледува малко по-често, но това е неизбежно независимо дали детето ти посещава частна или държавна ясла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия