Какво е мнението Ви за "Саменто"

  • 240 728
  • 207
Какво е мнението Ви за Саменто Thinking? Има ли полза от него?
Питам Ви, защото моята майка започна да го приема, но дали ще има полза все още незнаем  Thinking
Виж целия пост
# 1
Чувала съм добри отзиви! Както и за Цитросепт! Пазара за хранителни добавки действа с пълна пара!
Виж целия пост
# 2
аз не знам за какво е  Blush
Виж целия пост
# 3
И майка ми го ползва- казва, че й действа добре. Естествено не могат да се очакват чудеса според мен, но явно има нещо.
Имам един съсед,който е опериран от рак на белият дроб( половината му дроб е махнат). Операцията е правеня преди години, но миналата година нещо се влоши страхотно- разсейки и т. н.- беше много зле и го бяха  отписали направо. От снаха му знам, че са му давали и Саменто. То е за крепване на имунната система.Човека още е жив, чувства се добре. Ако Сменто не му е помогнало, то поне не му е навредило.
Това си е мое лично мнение.
Виж целия пост
# 4
скоро попаднах на една книга за саменто,такива чудеса пишеше,че чак не е за вярване Shocked
И майка ми го ползва- казва, че й действа добре. Естествено не могат да се очакват чудеса според мен, но явно има нещо.
Имам един съсед,който е опериран от рак на белият дроб( половината му дроб е махнат). Операцията е правеня преди години, но миналата година нещо се влоши страхотно- разсейки и т. н.- беше много зле и го бяха  отписали направо. От снаха му знам, че са му давали и Саменто. То е за крепване на имунната система.Човека още е жив, чувства се добре. Ако Сменто не му е помогнало, то поне не му е навредило.
Това си е мое лично мнение.
    и да,повечето описани случаи бяха за болни от рак хора,които са се излекували
Виж целия пост
# 5
И аз съм чувала за такива книги, но никога не съм чела.
Вкъщи го ползваме, както казах. И на детето съм давала, и аз съм го ползвала( на капки)
Виж целия пост
# 6
    Аз давам на малката капки Саменто за изчистване тежки метали от организма. Саментото има и детоксикационни свойства.
Виж целия пост
# 7
Саментото и изобщо всички добавки, които съдържат ви А, С, Е са антиоксиданти. Всички хора имат нужда от антиоксиданти и особено болните от рак. но те са и за здравите за да предпазят организма си от вредите на окислителните процеси, причинени от замърсен въздух, цигари , лекарства и самите жизнени процеси на горене в организма.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви  bouquet,майка ми го приема също на капки. Има доброкачествен хемангиом който не расте-просто си седи ей така(съжалявам ако не го пиша правилно)на черния дроб и решихме да купим Саменто. Дано поне помогне.... Peace
Виж целия пост
# 9
Много положително Peace и аз и баба ми го приемаме колкото и смешно да звучи  Peace
Виж целия пост
# 10
Само по интернет ли може да се поръча това Саменто или се продава и в билковите аптеки? къде да го намеря?
Виж целия пост
# 11
Само по интернет ли може да се поръча това Саменто или се продава и в билковите аптеки? къде да го намеря?
Здравей, ние го взехме ето така: Първо купихме Вестник "Лечител" вътре има талончета за 15% намаление за най-различни лекарства и едно от тях е Саменто. С това талонче се отива в някоя аптека Лечител и си вземаш Саменто с намаление. Вестника излиза ако не греша всеки Четвъртък.Единия път беше с намаление за Саменто(капсули)а следващия брой беше за намаление на Саменто(капки). Ние взехме капките Peace Peace Peace
Така че успех с търсенето по Аптеките!
Само в Аптеки на Лечител го има с намаление!!!  Peace
Виж целия пост
# 12
...........
Виж целия пост
# 13
Само в Аптеки на Лечител го има с намаление!!!  Peace
     Освен това само в аптеки Лечител "Саменто" е внос от САЩ и е оригинално. В другите аптеки може да ви пробутат "менте" на български производители.
Виж целия пост
# 14
А къде има такива аптеки на Лечител? Има ли някъде в района на Дървеница, Студентски град, Мусагеница или Младост?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия