Честит рожден ден на бебоците на Aila!

  • 1 559
  • 15
Дано не съм объркала, но такива спомени имам!

Да са ти живи и здрави красавиците! А на теб и таткото пожелавам много любов!!!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНЯ И НИКИ! МНОГО ДА РАДВАТ И СЛУШАТ МАМА И ТАТИ! ДА СА ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ИГРИВИ!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 2
Честит първи рожден ден на Ваня и Николета! Да растат палави, умни, изобретателни и лъчезарни деца!



Aila, да са ти живи и здрави госпожиците и да ти носят само радост!



Виж целия пост
# 3
Мими, честит първи рожден ден на рожбичките ти  bouquet

Да са ти живи и здрави, още 100 рожденни дни да празнуват и от сърце им желая щастливо детство Hug
Виж целия пост
# 4
Честит първи рожден ден  на Ваня и Николета newsm59
Да са живи и здрави,за радост на цялото семейство
Виж целия пост
# 5
Честит 1-ви рожден ден на малките принцеси. Да растат усмихнати и щастливи! Весел празник! bdbaloni
Виж целия пост
# 6
Честит рожден ден на сладките госпожици! Нека растат здрави, послушни и винаги засмяни! За радост на мама и татко! Айла, бъдете много, много щастливи!
Виж целия пост
# 7
Честити ти рожденнички, Аила  Hug. Да са ти живи и здравим, да растат все така добрички, здрави и умни   bouquet.
Виж целия пост
# 8
Честит Рожден Ден на Ваня и Николета,да пораснат здрави и много щастливи,винаги така обичани от мама и тати  bouquet
Виж целия пост
# 9
   Благодаря ви много за поздравленията  Simple Smile
   Вчера за пръв път излизаха малките на ресторант и издържаха повече от някои гости  Wink Не очаквах, но така и не можах да ги приспя и останаха до края тоест 11 часа. Явно бяха повечко превъзбудени от сутрешното детско парти и след това ресторанта, но пък бяха сравнително кротки и не реваха.  Не ми се мисли като пораснат какво ме чака с тези дискотеки Simple Smile
Виж целия пост
# 10
с малко закъснение честито на порасналите кукли и на мама Aila  Hug
Виж целия пост
# 11
Ааааа, браво на вас! Веселячки!  Hug

Аз толкова се притеснявам от сега за Йоана, а ти с две мацки има да трепериш! Joy Аз се успокоявам, че сега ще й родя двама братя да я пазят! Grinning
Виж целия пост
# 12
   Знаете ли къде в София мога да ги заведа да им направят професионални хубави снимки за спомен. Бях виждала подобни на няколко мами тук от близнашкия?
Виж целия пост
# 13
В студията не се стараят особено...карат децата да седнат някъде една до друга и щракат няколко кадъра. Не винаги са сполучливи, често седят като истукани Rolling EyesАз лично предпочитам по-живите снимки, с настроение и без нагласяне. Ако имаш познат фотограф го вземи на една разходка с вас - резултата ще е в пъти по-добър  Laughing
Виж целия пост
# 14
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ХУБАВИЦИ!  newsm51

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия