Раждане в клиникта на Щерев?

  • 3 926
  • 23
Здравейте момичета,

Разбрах, че в клиникта на Щерев може вече да се ражда.  Може ли да ми помогнете с мнения по този въпрос? Някоя от вас ориентирала ли се е натам? Чула ли е някакви отзиви?
Много ще ми помогнете с мненията си. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз родих там преди месец и половина, доволна съм от всичко- от лекари, акушерки, обстановка. Все едно си на почивка, накрая не ми се тръгваше.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Хмм... Thinking Whistling
Виж целия пост
# 3
Кой и къде е този Щерев?
Виж целия пост
# 4
Мой познат има връзки в Клиникта на Щерев и в Майчин дом (София). Но в Майчин дом алтернативата е за Доганов, а прочетох някъде, че той не бил много внимателен, а и аз както искам да раждам секцио-той не обичал да прави секцио.

Аз родих там преди месец и половина, доволна съм от всичко- от лекари, акушерки, обстановка. Все едно си на почивка, накрая не ми се тръгваше.  Simple Smile

Теб кой те изражда там?
Виж целия пост
# 5
Аз също родих там края на юни и съм много доволна. Отношение, внимание, грижи, обстановка, всичко е на ниво.
Виж целия пост
# 6
Момичета и мен много ме вълнува този въпрос, за съжаление явно няма много впечатления все още от клиниката. Аз съм се насочила към тях, но нямам достатъчно информация ...
Виж целия пост
# 7
Досега само положителни отзиви съм чувала за клиниката на Щерев. Аз ще се оперирам там.
Късмет на всички.
Виж целия пост
# 8
Правих лапароскопия там миналата седмица. Изключително доволна съм. Не съм предполагала, че в България може пациент да бъде така обгрижван, целия персонал е изключително внимателен от лекарите до санитарите! Условията са като в хотел!
Нямам думи! Благодаря! Преживяла съм и други операции в държавни болници и мога да сравня! Ако имате пари не се колебайте!
До като бях там две мамчета родиха - едната секцио, но нямам повече информация.
Виж целия пост
# 9
Освен, че е скъпо и луксозно какво друго може да се каже ... Thinking
все пак не отиваш на почивка!!
Виж целия пост
# 10
Ами казала съм го - Отношение като към достоен човекHug
Как пък не видях намръщена физиономия Cry...всички са много мили и си вършат работата! Погрижиха се още от вечерта преди операцията да съм спокойна - дадоха ми успокоително, което да си изпия в къщи. Лекарката,която ме оперира - д-р Тимева си свърши работата, така че да нямам усложнения и да мога да имам деца! Анестезиолога  - така че изобщо не съм повръщала след излизането от упойката, а имам алегрия към упойки! При излизането от упойката една акушерка непрекъснато висеше над главата ми, после при раздвижването също ме подкрепяше. Санитарките ми носеха чайче и вода колкото искам.

За първи път нямах нужда от придружител, защото до сега ми се е случвало болен болен да гледа, припадала съм защото е нямало никой като ставам,  болна жена до мене ми е носила подлога /с извинение/. Embarassed

Сравнението с условията, като в хотел е за тава, че  хората са се постарали да предоставят достатъчно добри условия, така че да не се потискаш много от това че си в болнична обстановка. Като започна от картини и икони по стените, джунджурийки по рафтчетата, цветя на масата и списания за четене, телевизор, до гардеробче за всеки в стаята, халат и кърпи, чиста и ароматизирана баня и тоалетна към стаята. Когато плащаш почти двойно отколкото, ако бях платила на някой доктор на ръка в някоя общинска болница не е без значение в какви условия ще бъдеш поставен. Поне за мен.

И не на последно място избрах тази клиника, защото не ми се налага  да правя уговорки с някой доктор, за да си свърши работата да давам пари под масата и после зле платения персонал да се отнася с мен като с говедо! Там си плащаш на касата и ти дават касова бележка!

По повод за раждането, моя позната роди секцио там през лятото и ми каза че е много доволна и всъщност чрез нея се насочих към клиниката. Даже още същия ден ставала, което на мен ми странно, но то си е и до организъм все пак!
Както казах в предишния си пост  до като бях там първата мама, като роди едната акушерка почти непрекъснато висеше при майката и бебето, втората като раждаше мен вече ме изписваха така че не знам.

Това са ми впечатленията. Peace  bouquet

Май трябваше да го публикувам в белия списък! Ако модераторите преценят да го преместят!
Виж целия пост
# 11
И аз правих лапаро там преди почти две години - точно както го разказа Сунар е, а сега ще раждам живот и здраве там.
Виж целия пост
# 12
здравейте момичета раждали в клиниката на доц.щерев и на мен ми предстои раждане там моля кажете ми по подробно какво носите какво ви дават от клиниката като сте отивали да раждате и с каква упойка ще съм ви благодарна ако ми отговорите
Виж целия пост
# 13
Фоксче виждам,че вече си родила бебка(преди 19 дни)-да ти е жива и здрава!!!Когато  имаш време моля те сподели за раждането,ще ти бъда много благодарна,защото и аз мисля там да раждам  Hug

ако има и други мами родили наскоро там-споделете   bouquet
Виж целия пост
# 14
Аз родих там края на юни и мога да кажа, че за минута не съжалих за избора си. Много съм доволна от отношението на всички, лекари и акушерки. Наистина както е казала Сунар-Отношение като към достоен човек! 
Отидох там само с личните си принадлежности. Носех си и помпа за кърма, но за мое учудване там даваха помпи на Avent за ползване.
Родих секцио, със спинална упойка, до мен след раждането имаше човек 24 часа, докато бях в реанимацията. На следващият ден ме преместиха в стаята. Бебето може да седи при майката денонощно или пък да е при акушерката през нощта. Престоят ми беше 5 дни.
А изписването беше много тържествено, в една зала, дадоха на бебето една сребърна икона за вратлето и едно много сладко свидетелство, че се е родил в тази клиника. Мога да ви кажа, че се просълзих.
Мисля, че никой, които избере тази клиника няма да съжалява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия