Как реагира таткото на "новината"?

  • 3 561
  • 79
Мили мами, сигурна съм, че половинките на доста от вас (а и вие) са реагирали много интересно при "поднасянето" на новината, че ще стават татковци Simple Smile Мисля, че на доста от вас ще им е хубаво да се върнат към онзи момент и да споделят ситуацията. Ние винаги се смеем с мъжа ми като се сетим как е станало всичко.
И за да дам старт, ще кажа как се случи при нас:
Аз започнах да се шегувам с мъжа ми(тогава гаджета), че не ми идва (а имаше още доста време дотогава Wink ) и той започна да се ошашква лека полека. А минали пъти като сме си говорили по въпроса за бебета, аз му обяснявах, че искам 2-3 години след като се оженим да си имаме бебе, не по рано. Та затова не си и помисли, че се шегувам, а то си беше точно така Simple Smile Но за мое най голямо изумление, наистина ми закъсня и решихме да направим тест. Аз умирах от страх и си казвах, че ако е отрицателен теста, повече никога няма да се шегувам с такива работи Praynig  Laughing
Но...теста показа 2 чертички...аз се разплаках, той гледаше радостно очуден. И двамата плакахме и се смяхме истерично около 1 час  newsm45 smile3532 и в крайна сметка той ме успокояваше сума ти време. Оказа се, че с моите шеги, съм го замислила по въпроса и той беше много по подготвен от мен и аз бях ошашканата в цялата ситуация  Joy Joy hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1
Направих си теста сутринта,когато и двамата бяхме в къщи и като видях двете черти  EFP се разтреперах малко от вълнение  newsm03,метнах се на леглото(той все още се излежаваше) и му казах ,че чакаме бебе.... preggoТой се зарадва,очакваше тази новина и ме гушна smile3503
Виж целия пост
# 2
За малката ще разкажа.Тя беше планирана да е Водолей,а пък ако може - и да е момиченце.На първия ден от датата на М си направих тест,но беше EFNХукнах пак към аптеката,купих още два,така сигурна бях,че се е получило!!!Направих ги и двата,и единия беше EFPГледа той и не му се вярва.Вика"Или наистина са две чертички,или и двамата имаме халюцинации."След 3 дни-на ехограф-нищо,кухо яйце,да отидем пак след 7 дни.И тогава вече видяхме,че сме успели!!!На излизане плачехме и двамата!Девет месеца след това се роди дъщеря ни Наталия,Водолей.И даже е със сини очи!!! newsm47
Виж целия пост
# 3
красим, а ние взехме още 2 с надеждата първия да не е верен  Joy Даже когато гинеколожката установи, че наистина съм бременна, аз лежейки и от 10минути не чувайки я какво ми разправя я питам:"Аз сега съм бременна, така ли?", а тя:"Разбира се!!!"  hahaha Joy
Виж целия пост
# 4
Тъй,тъй... smile3532Право било онова бабе онзи ден на пейката,дето ми вика"То,мойту мумичи,къту доди-ни пита" Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
 Ами ,при нас беше планирано така да се каже.Женени от година и половина,време ни беше  Mr. Green.получи се на 4 или 5-ия опит.Таткото беше в командировка,когато видчх двете чертички.Мислех да запазя новината до връщането му,ама издържах 2 часа и хукнах да му звъня. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Казах му на улицата, спъна се и положи тяло на паважа  Joy
След това беше хем супер радостен, хем невярващ, щастливи бяхме. И сме  Hug
Виж целия пост
# 7
Ми директно му заявих"Мило, бременна съм", той ме погледна странно и вика"Сигурна ли си"
"Ми според теста и мойте познания -да".И изпадна в паника човека, та едно чудене какво ще правим сега, как ще се справим, та не знам си какво, аз го гледам и ми е хем смешно, хем...Е и какво толкова-справяме се
Виж целия пост
# 8
Бяхме си и двамата в къщи,когато си направих теста и....... EFP Аз бях доста притеснена(чувствах се неподготвена),а тои супер радостен и щастлив newsm44
Виж целия пост
# 9
Казах му на улицата, спъна се и положи тяло на паважа  Joy
След това беше хем супер радостен, хем невярващ, щастливи бяхме. И сме  Hug

пребила си човека, не те е срам.

първия път... хъм поплаках си. щото бях на 18 и всичко беше адски... неясно. купихме заедно теста. бях сигурна, че чертите ще са две.
втория път - беше много планувано:) правихме секс, когато трябва, вероятния термин беше РД на мъжо, когато ми закъсня 3 дни бях убедена, че е станало, пак заедно купихме теста, пак плаках, само че от радост. той също се зарадва много... за разлика от първия път:)
Виж целия пост
# 10
Въпреки, че беше планирано доста се стреснахме и двамата. Бяхме си вкъщи, направих теста и   EFP  Спомням си, че първата ми мисъл беше - "А така, стана и сега какво" и се паникьосах. Той беше много сладък, защото моментално му се разтрепериха ръцете и тръгна да чете упътването, да не съм объркала нещо  Crazy Като се убеди, че две черти значат бебе , се усмихна, гушна ме каза "Супер, нали това искахме, сега ще си го гледаме"  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
И двамата бяхме подготвени психически, че може НАЙ - НАКРАЯ след тооолкова време опити да се е получило... И като му размахах положителния тест, най - образно казано гледаше така: #Crazy
Виж целия пост
# 12
При нас си беше планирано всичко. Първия месец не стана, а когато беше време за теста той беше в командировка в Германия. И съответно той знаеше, че аз знам дали е станало, но се правех на ударена с мокър парцал и аз гадината ту говорих едно, ту друго и той само гадаеше.  Whistling В крайна сметка като се върна в България му казах и той ме прегръщаше и не можеше да повярва. Каза ми, че си е мислил, че сигурно и този месец не е станало и беше много изненадан.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Първо  Shocked
После Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 14
Бременността ми беше планувана и когато правих теста и двамата се молехме да е положителен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия